Idle Home Apk İndir

4.8
(145)

Belgeseli oldukça ilgi gördükten sonra oyunu yapılan bir proje. Eski bi ev satın alıyorsunuz ve evin içini baltan istediğiniz gibi tasarlıyorsunuz. tamirat, tadilat ve yenileme işlerini sevenler için bir oyun. Idle Home apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Idle Home 1 6 apk

Idle Home V1.1.6 Apk Açıklaması

Yeni, lüks, tropikal bir tatil yeri mi hayal ediyorsunuz? Ya da belki iki kişilik şirin bir daire? Mobil evler tercihiniz mi? Güzel bir kır evine ne dersiniz? Idle Home ile hayallerinizdeki evi yaratın! Herşey mümkün. Hayalinizdeki evi sıfırdan inşa etmek için yaratıcılığınızı işe koyun! Ev stili simülasyon oyunumuzla konumu, stili, iç ve dış tasarımları seçin!

İç tasarım için bir tutkunuz var mı? Ev mobilyanızı seçin, bahçeyi dekore edin, lobiyi tasarlayın, garajı düzenleyin ve daha fazla lüks için lüks bir yüzme havuzu ekleyin! Idle Home, iç ve dış tasarım becerilerinizi geliştirmenize ve bir profesyonel gibi görsel olarak çarpıcı üç boyutlu evler yaratmanıza yardımcı olacak yeni tasarım takıntınızdır!

Kapsamlı bir dış ve iç tasarım özellikleri kataloğumuz var; tek yapmanız gereken karar vermek ve evinizi kişisel tercihlerinize göre modellemek! Bizim için çok büyük ya da çok süslü bir şey yok! Sadece hayal gücünüzün çalışmasına izin verin! Evinizin ortaya çıkışını görün – duvarlar, çatı, döşeme, mobilya ve sıfırdan başlayan her şey! Idle Home, nihai hayalinizdeki ev makyajıdır!

Idle-Home-cover-1
Idle-Home-cover-6
Idle-Home-cover-7
Idle-Home-cover-4
Idle-Home-cover-5
Idle-Home-cover-2
Idle-Home-cover-3
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 145

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.