Idle Museum Tycoon v1.7.5 APK + MOD (Sınırsız Para)

0
(0)

Mobilde zaten birçok kariyer simülasyonu oyunu biliyoruz. Her oyunun kendine has bir çekiciliği vardır. Bazen grafiklerden, bazen de oyundan geliyor. Idle Museum Tycoon oynarsanız, fark seçilen mesleğin kendisidir: Müze sahibi olmak.

Idle Museum Tycoon Apk Açıklaması

Bu eğlenceli iş adamı oyununun amacı, tüm bir Müzeyi inşa etmek, onarmak ve yönetmektir. Sanat, Kültür ve Tarih sizin işiniz! Tüm zamanların en inanılmaz sanat ve tarih koleksiyonlarını görmek ve düşünmek için ziyaretçileri çekmek için her türden sergiyi yönetmeniz gerekiyor!

Bir işletme yönetimi simülatörü oyunu gibi kaynakları yönetin ve optimize edin ve şimdi sanat imparatorluğunuzu kurun! Küçük bir galeriyle başlayın, ziyaretçileri Müzeye çekin, para kazanmak için biletler satın, kazancınızı yeni harika sanat koleksiyonları setleri satın almak için yatırın ve daha fazla temalı galeriler inşa edin!

Çağdaş sanat, pop art, modern sanat ve klasik sanattan enstalasyonları inşa etmek, onarmak ve yönlendirmekten sorumlu olacaksınız,ünlü sanatçıların ve en büyük beyinlerin yaptığı tabloları ve heykelleri sergileyeceğiniz yer! Rönesans galerinizde en iyi Leonardo da Vinci eserlerini göstermeye ne dersiniz?

Bu sadece sanatla ilgili değil, aynı zamanda tarih ve bilimle de ilgili! Jurassic serginize bir triceratops fosili veya güçlü tyrannosaurus rex gibi en büyük dinozor bulgularını getirin! Mısır, Yunanistan veya Çin’den gelen kalıntıları, Aztekler ve Mayalar gibi eski uygarlıkların eserlerini göstermek ve dünyanın her yerinden her türlü tarihi eseri sergilemek için bir galeri inşa etmek isteyebilirsiniz .

Uzaya seyahat etmeye ne dersiniz? Misafirleriniz, astronomideki en büyük başarıları sunan Uzay galerisini ziyaret ederken yapabilir!Uzay sondaları, roketler, uydular, uzay giysileri, uzay araçları ve insanlık tarafından yapılan diğer tüm uçuş teknolojilerinin ötesinde, ziyaretçiler gezegenler, yıldızlar ve galaksiler hakkında da bilgi edinebilirler!

Bu Müze sizin yardımınızla çok büyük olabilir ve ziyaretçiler okyanus dünyasını da keşfedebilir! Evet, denizlerin harikalarının sergilerini yönetebilirsiniz Köpekbalıkları, balinalar, tarih öncesi balıklar ve su altı canavarları!

Bir süpervizör olarak, işin devam etmesini ve kârın gelmesini sağlamak için tüm büyük ve küçük görevlerle ilgilenmek sizin işiniz! Buna yardımcı olmak için, bu boş oyun aynı zamanda oynanacak çok sayıda kültürel sınav içeren harika bir Trivia oyunu da sunuyor!Sanat, Tarih, Kültür, Orta Çağ, Eski Uygarlıklar, Müzik, Bilim gibi farklı konularda bilginizi sınayın ve Müzeyi geliştirmenize yardımcı olacak ödüller kazanın.

Bu iş adamı oyununun tadını çıkarın ve şehirdeki en zengin iş adamı olmak için bir Müzeyi yenileyin!

Özellikler:
– Oynaması kolay ve ustalaşması zor.
– Çevrimdışıyken bile para kazanın.
– Galeri için daha fazla şey toplayarak sergilerinizi yükseltin!
– Harika trivia oyunlarını yanıtlayarak ödüller kazanın!
– Para gelirini en üst düzeye çıkarmak ve yeni cazibe merkezleri oluşturmak için kaynakları yönetin!
– Karınızı artırmak için tur rehberleri ve yöneticiler kiralayın.
– Yönetilecek tonlarca sergi:Rönesans, Jurassic, Çağdaş sanat, Mısır, Uzay, Mezoamerika, Yunan ve Roma sanatı, Ortaçağ, Asya, Modern sanat, Afrika, Pop art, İskandinav tarihi ve müzik aletleri, araba ve uçak sergileri gibi çok daha fazlası!
– Nadir eserler ve pahalı kalıntılar toplayın!
– Gerçek zamanlı 3D grafikler!

Müzenizi genişletin ve tüm zamanların en zengin sanat kralı olun!

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir