Island King 2.29 Apk İndir

0
(0)

Bir adadan Diğer adaya kayıp babasını bulmak isteyen bir karakteri yönettiğiniz bir oyun. milyonlarca kişinin oynadığı bu oyunu vakit geçirmek için eğlenceli bulacaksınız. Island King apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Island King 2 29 apk

Island King Apk Açıklaması

Bu dostça oyunu ailenizle, Facebook arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla oynayın. Para kazanmak ve Luna ve arkadaşının kayıp babasını bulmasına yardım etmek için bir sürü eşsiz köyde seyahat etmek için adadan adaya saldırın, döndürün ve çalın.

Korsan saldırılarını yenme, ada zorluklarını aşma veya en büyük nakit krallardan para çalma cesaretine sahip misiniz? Ada Kralı olarak istediğiniz herhangi bir rolü oynayın. Trilyonlarca madeni para tutan ve krallığı yöneten bir madeni para ustası olun! Ya da komşu adaları parçalamak ve baskın yapmak için acımasız bir korsan kralı olun! Bonus dönüşler elde etmek ve diğer oyuncu Jackpotlarını çalmak için kendi ana planınızı oluşturun.

Ada köylerinizi, en yakın aileniz ve arkadaşlarınızla Viking Yerleşimleri, Hint Sarayları, Mistik Tapınaklar ve daha birçok benzersiz dünyadan ilham alan yerlere inşa edin. Herhangi birinden ve herkesten, hatta arkadaşlardan bile madeni paralara saldırın! Tekel, tombala veya solitaire gibi masa oyunlarını sevin ama aileniz ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak istiyorsanız, Island King’i bugün deneyin!

【Jeton ve ücretsiz Döndürme】
kazanmak için çarkı döndürün fort Servetinizi kazanmak, saldırmak, baskın yapmak veya jeton çalmak için sihirli çarkı döndürün. Adalarınızı ve madeni paralarınızı diğer oyuncu baskınlarından koruyun. Adanızı paralarla inşa edin ve yeni hedef adaların kilidini açmak için yukarı çıkın. En iyi ada ve madeni para toplama ustası ile Ada Kralı olun!
Çarkı çevir, ilginç bulmacaları ve zorlukları bitirerek de ücretsiz Döndürme kazanabilir!

【Tüm değerli kartları toplayın】
Bulmaca setlerini tamamlamak için kartları toplayın ve aileniz ve Facebook arkadaşlarınızla alışveriş yapın, tonlarca jetonu ücretsiz kazanabilirsiniz! Adalarınızı inşa etmeyi bitirin ve bir sonraki kart setinin kilidini açın.

【Arkadaşlarınızla oynayın】
Yeni arkadaşlarla tanışmak, bir kabileye katılmak, yeni oyun trivia öğrenmek ve slot makineleri ve kazı kazan mini oyunları ile milyonlarca jeton kazanmak için Facebook Topluluğumuza katılın. Toplulukta kartlarınızı takas edin ve ilerlemenizi artırmak için birlikte oynayın!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir