KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD MOD APK (Sınırsız Para) v12.6.1

0
(0)

Kim Kardashian, Hollywood dünyasının ünlülerinden biridir. Bu popülerliğin kanıtı, sadece kendi marka zincirine sahip olması değil, aynı zamanda kendi adını taşıyan bir oyuna sahip olmasıdır. KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD, Glu Mobile tarafından 2016’da piyasaya sürülen moda temalı bir oyun. Kısmen Kim’in adı sayesinde büyük yankı uyandırdı. Bu ünlü Hollywood simülasyon oyunu hem iOS hem de Android platformlarında resmi olarak yayınlandı. Bu oyuna katılın, göreviniz bir karakter yaratmak ve karakterinizi bir Hollywood yıldızına dönüştürmek.

KIM-KARDASHIAN-HOLLYWOOD-Cover

KIM KARDASHIAN Apk Açıklaması

storanlar, diskolar, barlar, sahnelerden kırmızı halıya kadar ünlü mekanlarda bir Hollywood yıldızının hayatına katılın. Karakterleriniz için en abartılı kostümleri ve mücevherleri satın almak için KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD MOD APK’sını (Sınırsız Para) indirebilirsiniz. Elbette yıldız olmak kolay bir şey değil. A yıldızı olmadan önce birçok zorlukla karşılaşmanız gerekiyor.

Oyuna giren oyuncu, bilinmeyen bir kişinin rolünü oynayacak. Senin idolün Kim Kardashian ama onun gibi nasıl ünlü olunur? Ünlü olmanın ve birinci sınıf bir yıldız olmanın yolu, çok sayıda hayran kazanmaya çalışmaktan başka bir şey değildir. Bunu yapmak için karakterin deneyimlemesi, barda servis yapmak, restoranda garsonluk yapmak gibi zor işlerle sıfırdan çalışması gerekecek. Onun hayali podyuma katılmak, oyuncu olmak ve sağlam bir kariyer elde etmektir.

Uygulamaları oldukça fazla enerji gerektirse de oyundaki aktiviteler son derece önemlidir. Karşılığında, oyuncuya deneyim ve ikramiye getirecekler. Karakteriniz iş yerinde başkaları tarafından çok beğenilirse, daha hızlı seviye atlarsınız.

Ünlü yıldız ol

Ünlü olduğunuzda, hayatınız daha kolay ve daha aktif hale gelecek. Çok çalışmanın yanı sıra artık ünlü kulüplere katılmak için Los Angeles’a gidebilirsiniz. Ve 14. seviyeye ulaşana kadar sistem Reykjavik adlı yeni bir arazinin kilidini açacak. Burada arkadaşlarınızla ve diğer yıldızlarla kendi kulübünüzü kurabilirsiniz.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.