King of Avalon Dominion Apk İndir

0
(0)

Kral Artur efsanesini biliyorsanız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Excalibur’u bul ve gücünü tekrar kazandır. King of Avalon Dominion apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

King of Avalon Dominion

King of Avalon Uygulaması Açıklaması

Kral Arthur, yeğeni Mordred’in ihanetinin kurbanı olarak savaşta öldü. Şimdi, bedeni, güçlü kılıcı Excalibur’un yanında kutsal Avalon Adası’ndaki bir kalede yatıyor. Ancak Excalibur yeniden diriltildiğinde yeni bir kral yeniden taç giyecek ve krallık birleşecek. Bütün imparatorluk birbiriyle savaşan şehirlere bölünmüş durumda. Birçoğu Excalibur’un gücünü ve büyüsünü arzuluyor ama kralın tahtında sadece bir kişiye yer var…

King of Avalon, Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri efsanesini geri getiren fantastik bir ortaçağ İngiltere’sinde yer almaktadır. Güçlü bir şehir inşa edin, daha büyük bir ordu kurun, savaşa gitmek için akıllı bir strateji için savaş stratejisi becerilerinde ustalaşın, sihirli ejderhanızı eğitin ve ortaçağ düşmanınıza karşı savaş açın! Her düşman saldırısından kurtulmak için çok oyunculu bir ittifaka katılın ve başarılı olma şansınızı artırın! Krallar arasındaki büyük savaş başlamak üzere! Şimdiye kadarki en güçlü imparatorluğu inşa et!

Excalibur’u kaldırmak ve Kral olmak için PvP görevinde ejderhanı yükselt ve ordunu kur. Yol boyunca dost ve düşman edinirken gücü ve zaferi tadın. Çok oyunculu bir macerada dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret yapın ve savaş açın. Kral Arthur’un ölümü boş bir taht bıraktı… Orta çağa girmeye hazır olun! Ejderhanla krallığı fethetmek için destansı savaş başladı!

◆ Savaş! Her yer. Siz ve ordu müttefikleriniz hazırlıklı olmalısınız. Bir savaş stratejisiyle üslerinizi kurun ve yükseltin ve destansı orduları toplayın – gözlerinizi İmparatorluğun tahtına dikmiş olanlar sadece siz değilsiniz!
◆ Çok oyunculu krallık savaşı ittifakları! Hiç kimse bir ada değildir. İster bir GvE Barbar Liderine karşı toplanıyor olun, ister bir PvP zorbasına karşı yürüyor olun, güvenebileceğiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak.
◆ Düşman kalesine karşı savaş açmadan önce birliklerinizle düşmanlarınıza bir casus gönderin!
◆ Ejderhalar! Efsanevi bir kitle imha silahı. Fantezi ordunuzda savaşmak için efsanevi bir ejderhayı nasıl eğiteceksiniz?
◆ Sohbet et ve oyna! Kolay çeviri özelliği, bu gerçek zamanlı çok oyunculu savaşta dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu bir araya getiriyor.
◆ Strateji! Büyülü düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamak için ordu saldırı ve savunma becerilerini araştırın ve ustalaşın. Bu PvP macerasında ne zaman görünmez olacağınızı ve ne zaman istila emri vereceğinizi bilin!
◆ Bina! Bir ejderha ateşi savaş bölgesinde hayatta kalabilecek kadar güçlü bir İmparatorluğun temellerini inşa edin!
◆ Her görevde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın. Ordunu kurmak, krallığı fethetmek ve tahtı kazanmak için kaynakları yönet ve üret!
◆ Destansı ücretsiz MMO fantezi macerası! Camelot Efsanesi yaşıyor. Müthiş canavarlar ve ejderhalar!

Stratejini müttefikin yap ve bu çok oyunculu RTS’de tüm zamanların en büyük ordusunu kur! Avalon Kralı’nın kahramanlarından biri olun ve ejderha ateşi savaşının efsanesi olun!

apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir