Lanota Dynamic Challenging Music Game Apk İndir

0
(0)

Adından anlaşılacağı gibi müzik tutkunlarına hitap ediyor bu oyun. Müziği çalın ve ritmi takip edin, dünyayı keşfedin ve canlandırın. Çeşitli türlerde müziğin kilidini açın, özel olarak tasarlanmış patron sahnelerini fethedin ve sanatsal bir resimli kitapla kendinizi şımartın! Lanota Dynamic Challenging Music Game apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Lanota Dynamic Challenging Music Game Apk

Lanota Dynamic Challenging Music Game Apk Açıklaması

Müziği çalın ve ritmi takip edin, dünyayı keşfedin ve canlandırın. Çeşitli türlerde müziğin kilidini açın, özel olarak tasarlanmış patron sahnelerini fethedin ve sanatsal bir resimli kitapla kendinizi şımartın!

ÖDÜLLER & BAŞARILAR

2016 1. IMGA SEA “Seste Mükemmellik”
2017 Taipei Oyun Gösterisi Bağımsız Oyun Ödülü “En İyi Ses”
2017 13. IMGA Küresel Aday
2017 Indie Ödülü Casual Connect Asya’da “En İyi Mobil Oyun” Adayı

ÖZELLİKLER

>> Yenilikçi ve Dinamik Ritim Oyunu

Bildiğiniz ritim oyunu değil: Oynayacağınız plakaya benzersiz bir animasyon ekliyoruz. Düzinelerce harika müzik parçası ve muhteşem patron sahnesi özellikleri, farklı çizelgeler ve zorluklar; nazik veya yoğun, yeni başlayanlar, ileri düzey oyuncular ve uzmanların hepsi kendi oyunlarına sahip olabilir!

>> Sanatsal ve Canlandırıcı Resimli Kitap

“Melodi tanrıları tarafından kutsanmış olan senin, eski dünya düzenini kesinlikle yeniden canlandırabileceğine inanıyorum.”
Kaotik enerjiyi tekrar uyuma “ayarlayın” ve dünya yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Haritadaki yerleri keşfedin, el yapımı güzel bir resimli kitap okuyun ve hatıra olarak yolda eşyaları toplayın!

>> Başarı, Lider Tablosu ve Daha Fazlası

Hikaye ilerledikçe başarıları toplayın, sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve skor tablosunda diğer oyuncularla rekabet edin. Bulut kaydetmeyi destekler.

** Sonuç ekranını paylaşmak için Lanota’nın Fotoğraflara/Medyaya/Dosyalara erişmek için izninize ihtiyacı var. Bu süreçte mevcut fotoğraflarınızı veya dosyalarınızı okumayacağız.

>>

Tam sürümü (uygulama içi satın alma olarak mevcuttur) şu amaçlarla edinin:
– Ana Hikaye’deki ilerleme sınırını kaldırın
– Parçalar arasındaki bekleme süresini atlayın ve reklamsız gidin
– “Yeniden deneme” işlevinin kilidini açın
– Her girişte ilk parça için ücretsiz denemenin keyfini çıkarın- uygulama satın alma bölümü

Tam sürüm ve uygulama içi satın alma bölümlerinin tümü tek seferlik satın alma öğeleridir. Satın aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir