Last Hope Sniper APK + MOD (Sınırsız Para) v3.35

5
(1)

Last Hope Sniper, JE Software AB tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu bir zombi temalı FPS. Arkasındaki arsa, zombilerin her yere sel bastığı kıyamet sonrası dönemi anlatıyor. Bu pandemide önemli bir etken oluyorsun, oyuna katıl ve hemen kampanyaya başla!

Last Hope Sniper apk mod

Last Hope Sniper Apk Açıklaması

Yoğun bir çok oyunculu FPS oyununa hazır olun! Last Hope Sniper, her yerde, her zaman oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz çevrimdışı bir hikaye moduna sahip ücretsiz, hızlı tempolu bir çevrimiçi çok oyunculu PVP aksiyon oyunudur. Bu çok oyunculu savaş oyununda veya zombi istilasına uğramış dünyayı keşfederken diğer hayatta kalanlarla savaşarak ölümcül bir suikastçı olun.

Kahramanlar ve özelleştirilebilir silahlarla aksiyon dolu çok oyunculu oyun.
Eğlenceli ücretsiz çevrimiçi ve çevrimdışı oynamayı destekler.
Zombilerle ve hayatta kalanlarla savaşırken ücretsiz güçlü becerilerin, silahların ve kahramanların kilidini açın.

Müthiş Özellikler:
– Sürükleyici tek oyunculu hikaye : Sonsuz zombi dolu görevler ve ölümcül suikastçılar.
– Çok oyunculu PVP oyun modları: Düello, Takım Ölüm Maçı ve Hakimiyeti – savaştaki en iyi keskin nişancı suikastçısı olun.
– Zengin ve ayrıntılı ortamlar : Şehir, savaş alanınız oldu! Bu savaşta arkadaşlarınızı ve ailenizi çok çeşitli farklı yerlerde korumak için savaşmanız gerekiyor.
– Tercih edilen silahlar : Sniper, Shotgun, Assault, SMG, LMG ve silahlar arasından seçim yapın . En iyi cephaneliği oluşturmak için inşa edin ve yükseltin.
– Hazır. Amaç. Ateş! Kolay ve sezgisel kontroller : Oyun sizi engellemeden, olabileceğiniz en iyi zombi öldüren keskin nişancı olun!

Zombiler, akıncılar ve ölümcül suikastçılar çorak arazide dolaşıyor. Hayatta kalanları kurtarın ve hayatta kalmak için öldürün

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Last Hope Sniper APK + MOD (Sınırsız Para) v3.35 Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.