LEGO Tower APK + MOD (Sınırsız Para) v1.26.0

0
(0)

Kendi LEGO Tower’ınızı inşa edin, işletin ve yönetin! Minifigure sakinlerinizin yaşaması, çalışması ve oynaması için çok çeşitli apartmanlar ve işletmeler inşa edin. Arkadaşlarınızın kulelerini ziyaret edin ve inşa etmelerine yardımcı olmak için eşyaları takas edin. Yüzlerce benzersiz Minifigure parçası toplayın ve gizli karakterleri keşfedin. Hayalinizdeki LEGO Tower’ı yeni zirvelere inşa edin, NINJAGO, City & Creator’ın içeriğiyle sınır gökyüzü!

LEGO-Tower-MOD-APK

LEGO® Tower Apk Açıklaması

Yönetiminizi mükemmelleştirin ve sakinleriniz için mükemmel binayı büyütün! Her sakinin evinin ve işyerinin dekorasyonunu mükemmelleştirin! Tüm tuğlalarınızı renklerle eşleştirin veya tasarımınızla çıldırın! NINJAGO, City, Hidden Side gibi çizgilerden ve uzay ve korsanlar gibi klasiklerden epik çatılar toplayın.

Diner Waitress, Explorer, Ninja, Nurse, Pop Star, Warrior Woman, Astronot, Space Fan, Zombie ve çok daha fazlası gibi özel gizli karakterlerin kilidini açın! Yeni LEGO arabalarının, kamyonlarının ve daha fazlasının kilidini açın ve kulenizdeki gizli nesneleri arayarak görevleri tamamlamalarına yardımcı olun.

Binlerce koleksiyonluk Minifigure parçası, her sakini kendi hikayesinin yıldızına dönüştürmek için keşfinizi bekliyor! Kulenizin iş simülasyonunun yönetimi, sizin yaptığınız kadar rahat veya stratejiktir. Çalışanınıza bir tatil verin ve dükkanın boşta kalmasına izin verin veya karlı bir iş adamı olmak için insanları hayallerindeki işlere yerleştirin.

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir