Let’s Create! Pottery Lite Apk İndir

5
(1)

Gerçek bir sanatçı olun ve “türünün tek örneği” çanak çömlek parçaları yaratın ve arkadaşlarınızla paylaşın! Kili çarka atın, tüm sanatsal yeteneklerinizi serbest bırakın ve kendi tasarımınızı yaratmak için mevcut düzinelerce materyalden yararlanın. Sizi Sınırlayan sadece hayal gücünüzdür. Let’s Create! Pottery Lite apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Let's Create! Pottery Lite apk

Let’s Create! Pottery Lite Apk Açıklaması

Let’s Create ile: Çömlek yapımı seramik hiç bu kadar basit ve eğlenceli olmamıştı! Gerçek bir sanatçı olun ve “türünün tek örneği” çanak çömlek parçaları yaratın ve arkadaşlarınızla paylaşın! Kili çarka atın, tüm sanatsal yeteneklerinizi serbest bırakın ve kendi tasarımınızı yaratmak için mevcut düzinelerce materyalden yararlanın! İlk tencerenizi perdahlayıp ateşlediğinizde bile, günlük stresinizi atmanın ve iç huzurunuzu bulmanın en iyi yolu çömlek olduğu için başarılı ve rahat hissedeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla tadını çıkarabileceğiniz harika, terapötik ve canlandırıcı bir deneyim!

★★★★★ “Haydi yaratalım! Çömlekçilik” kesinlikle bir göz atmaya değer. Tüm oyun, iPad’de son derece iyi çalışan çok benzersiz bir deneyimdir. – Touch Arcade

★★★★★ “Haydi yaratalım! Çömlekçilik”in en iyi yanı, her şeyin kilidini açtıktan sonra hayal gücünüzün özgürce dolaşmasına izin verebileceğiniz ve zaman kaybettikçe, bunun gerçekten eşsiz bir deneyim olmasıdır.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir