Lily’s Garden 1.96.2 Apk İndir

5
(1)

Çok güzel bi bahçe düşünün ve sizler kazandıklarınızı bu bahçeye harcayarak nekadar güzelleştirebilirsiniz acaba ?. tabiki bulmacaları çözmeniz gerekiyor bundan önce. Lily’s Garden apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Lily's Garden 1 96 2 apk

Lily’s Garden Apk Açıklaması

Romantik? Bahçe? Bulmacalar mı? EVET! Lily’s Garden tüm bunlar ve çok daha fazlası. Bu yeni, rahatlatıcı ve romantik ÜCRETSİZ 3’lü eşleştirme oyunuyla bahçeyi yenileyin ve zorlu bulmacaları çözün!

Lily’nin büyük teyzesinin bahçesini eski ihtişamına kavuşturmasına ve zorlu patlama bulmacalarını çözmek için çiçekleri eşleştirmesine yardım edin. Lily bir grup renkli karakterle etkileşime girerken, kıvrımlarla dolu romantik bir aşk hikayesine dalın. Çiçekleri eşleştirin ve bahçe makyajınızı başlatın – temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle alanları yenileyin!

Gizli alanları keşfedin ve dekorasyon projeniz için yüzlerce çiçek arasından seçim yapın! Oturun, rahatlayın ve güzel bir romantik hikaye ile zenginleştirilmiş bu bulmaca oyununun tadını çıkarın! Makyajınıza şimdi başlayın!

Özellikleri:
– Hikayeye bağlanan benzersiz konumlarla bahçenizi YENİLEN, süsle ve genişlet!
– Çiçekleri EŞLEŞTİRİN ve bağımlılık yapan yüzlerce bulmaca seviyesini çözün!
– Hikayedeki olayların KEYFİNİ ÇIKARIN ve yol boyunca gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarın!
– Gizli nesneleri, düzinelerce çiçeği ile bahçeyi KEŞFEDİN ve gizli alanların kilidini açın
– RELAX ve eğlenceli ve samimi diyaloglarla romantik bir hikaye yaşayın!

Lily’nin hikayesini ortaya çıkarmak, gizli alanların kilidini açmak ve bahçeleri dekore etmek için zorlu patlama bulmacalarını çözün. Rahatlayın, oturun ve bu romantik hikayenin tadını çıkarın!

Çiçekler açıyor ve Lily’nin bahçesi makyajına hazır! Bu güzel bahçeyi dekore etmeye ve yenilemeye hazır mısınız?

Lily’s Garden, çözülecek daha fazla patlatma bulmacası ve düzenli olarak daha romantik bölümlerle güncellenecek! Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve bize bir inceleme bırakın!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir