Lineage 2: Revolution 1.25 Apk İndir

0
(0)

Bilgisayarda oynadığımız Lineage oyununu bilenler için mobil platforma taşındı. bir çok oyuncuda buna sevindi. çünkü çevri içi olarak zaman ve mekan fark etmeden oynayabileceksiniz. grafikleri ile bilgisayarda oynadığımız oyundan herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Lineage 2: Revolution apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Lineage 2 Revolution 1 25 apk

Lineage 2: Revolution Apk Açıklaması

Mobil oyunların devrimi, Lineage 2: Revolution

Venture yeni bir bölgeye. Yeni Rune Bölgesi Güncellemesi!
Rune canavarların saldırısına uğradı ve yardımınızı bekliyor.

Maksimum seviye 520’ye çıkarıldı!
Seviye atlama ödülleri ve çeşitli zindanlar da genişletildi.

5: 5 PVP Great Honourable Battlefield güncellemesi!
Daha önce kimsenin yaşamadığı PVP içeriği!
Her maç için çeşitli sınıflarla farklı stratejiler kullanın.

5 Yeni Binek Güncellemesi!
Savaş Gücünüzün sadece onlara sahip olduğunuzda büyüdüğünü görün! Leopard, Beetle, Happy Flight, Ghost ve King Carp ile tanışın.

Lineage 2: Revolution’ın keyfini daha da fazla etkinlikle çıkarın.

HAKKINDA

Unreal Engine 4 ile desteklenen çarpıcı görsellerle nefes kesici yeni bir fantezi dünyasına giriş yapın. 200’e kadar oyuncunun tek bir ekranda gerçek zamanlı olarak savaşabileceği büyük ölçekli, açık dünya savaşını deneyimleyin! Destansı baskın zindanlarını fethetmek, korkunç patron canavarları alt etmek veya dünyanın dört bir yanındaki diğer binlerce oyuncuyla rekabetçi savaşlarda rekabet etmek için yabancılarla parti yapın veya arkadaşlarınızla klanlar oluşturun.

Lineage 2: Revolution, mobil cihazlarda en kaliteli görselleri, devasa bir açık dünyayı ve büyük ölçekli PvP savaşlarını hayata geçiren çığır açan, yeni bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyuncular nihayet, avucunuzun içinde, dünyanın her yerinden milyonlarca insanın keyfini çıkarabilecekleri muhteşem, tam özellikli, ısrarcı bir dünya MMORPG’sine sahip olmanın gerçek anlamını deneyimleyebilirler!

Artık yeni kahramanların yükselmesinin, tarihte yeni bir sayfa açmanın ve dünyayı sonsuz karanlıktan kurtarmanın zamanı geldi.

Devrime katıl!

※ ANAHTAR ÖZELLİKLER ※

▶ GERÇEK ZAMANLI BÜYÜK SAVAŞLAR
Heyecan verici gerçek zamanlı, açık alan PvP savaşlarında diğer oyuncularla savaşın veya rekabetçi 50’ye 50 Kale Kuşatması maçlarında destansı bir ölçekte savaş açın!

▶ MUHTEŞEM GÖRSELLER
Unreal Engine 4 tarafından güçlendirilen Lineage 2: Revolution grafiksel olarak mümkün olanın sınırlarını zorluyor. Mobil cihazınızda daha önce hiç görülmemiş grafiklere tanık olun!

▶ KESİNTİSİZ AÇIK DÜNYA
Binlerce oyuncunun aynı anda keşfetmesine, keşfetmesine ve fethetmesine olanak tanıyan geniş, çarpıcı ve yemyeşil bir açık dünyayı keşfedin.

▶ KLANLAR VE SUÇLAR
Arkadaşlarınızla ve lonca arkadaşlarınızla gruplaşın veya destansı patronları alt etmek, büyük ölçekli PvP savaşlarına katılmak ve epik akın zindanlarında ganimetler ortaya çıkarmak için dünyanın dört bir yanındaki binlerce oyuncuyla parti oluşturun.

※ Minimum sistem gereksinimleri: Android OS 4.4, Ram 2TR
※ Tablet bilgisayarınızda Yeniden Oynat işlevini kullanmaktan da keyif alabilirsiniz.
※ Bu uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar. Cihazınızın ayarlarını değiştirerek bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.
※ Bu uygulama, oyun verilerini kaydetmek için cihaz belleğine erişim gerektirir. Bu sadece oyun verilerinizi kaydetmek için kullanılacaktır.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir