Lords Mobile 3.39 Apk İndir

0
(0)

Lords Mobile tam anlamıyla bir strateji oyunu. oyun içi kahramanları hükümdarlığına katarak geliştirme ve savaş taktikleri ile kazanma üzerine kurulu bu oyunu en altta bulunan  apk oyun indir butonu ile hem bilgisayarınıza hemde mobil cihazınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.

lords mobile 3 39 apk

Lords Mobile Apk Açıklaması

GERÇEK bir dövüşe hazır mısınız?

Gerçek İmparator düştü. Gerçek bir kahramana, Krallıkları birleştirebilecek gerçek bir Lord’a ihtiyacımız var. Cüceler ve deniz kızlarından kara elflere ve steampunk robotlara kadar çeşitli geçmişlerden kahramanları toplayın ve ordunuzu bu büyülü dünyada bir araya getirin! İmparatorluğunuzu kurmak için savaşın ve fethedin!

[Oyun Özellikleri]:

▶ ▶ Kendi Krallığınızı İnşa Edin ◀◀
Binaları yükseltin, araştırma yapın, birliklerinizi eğitin, Kahramanlarınızı seviyelendirin ve Krallığınızın gelişmesi için liderlik edin!

▶ ▶ Birlik Oluşumlarını Kullanın ◀◀
4 farklı birlik türü ve 6 farklı birlik oluşumu arasından seçim yapın! Kadrolarınızı planlayın, sayaç sisteminden yararlanın ve birliklerinizi doğru Kahramanlarla eşleştirin! Düşmanlarınızı yenmek için stratejinizi mükemmelleştirin!

▶ ▶ Güçlü Kahramanlar Bekliyor ◀◀
RPG tarzı bir seferde savaşmak için 5 Kahramandan oluşan güçlü bir ekip oluşturun! Savaş generalleri olarak krallığınızı zafere götürmelerine izin verin!

▶ ▶ İttifaklar Oluşturun ◀◀
Müttefiklerinizle birlikte savaşmak için bir loncaya katılın! Çeşitli heyecan verici olayları fethetmek için birlikte savaşa katılın: Lonca Savaşları, Kingdom Versus Kingdom savaşları, Battle Royals, Wonder Wars, Darknest İstilaları ve çok daha fazlası!

▶ ▶ Küresel Oyuncularla Çevrimiçi Çatışma ◀◀
Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla dövüşün ve yolunuza çıkanları alt edin! Tahtı ele geçirin ve her şeye hükmedin!

▶ ▶ Animasyonlu Savaşlar ◀◀
Ordularınız güzel 3D grafiklerle çarpışırken savaşın heyecanını yaşayın! Kahramanlarınızın becerilerini açığa çıkarırken ve mistik güçlerinden yararlanmalarını izleyin!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir