Lumbercraft APK + MOD (Sınırsız Coins) v2.3

0
(0)

Ahşabı kesin.
Şehrinizi inşa edin.
Kuleler inşa edin.
Düşmanları öldür.
Eğlence!

lubercraft mod apk

Lumbercraft Apk Açıklaması

VOODOO, Android’deki en popüler oyun yayıncılarından biridir. Ürünleri yeni fikirler ve oynanış getiriyor. Aynı zamanda oynaması kolay ve eğlenceli, belki de VOODOO’nun bu kadar popüler olmasının nedeni budur.

Son zamanlarda, Lumbercraft’ı piyasaya sürdüler. Oyun yoğun bir şekilde pazarlanmamasına ve reklamı yapılmamasına rağmen, Google Play’de milyonlarca indirmesi var. Bu makale Lumbercraft’ın oynanışını ve özelliklerini açıklayacaktır. İlgileniyorsanız lütfen takip edin ve cihazınıza yüklemek için orijinal APK veya MOD APK dosyalarını seçin.

Odun kes ve kasabanı inşa et

Oyuna başlarken yapmanız gereken ilk şey bir kasaba inşa etmektir. Klinik, demirhane, takas dükkanı, ahşap işleme atölyesi gibi ilk binalarınızı yaratın

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir