Mars : Mars Apk İndir

5
(2)

Hatırlarsanız marsa yolculuk haberleri çıkmıştı. siz astronot olarak marsa gidip keşif yaptığınızı düşüncesi bile heyecanlandırır insanı. bunları yapmanıza imkan sağlayan bu oyunu oynamaktan keyif alacaksınız. Mars:Mars apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Mars: Mars Apk Açıklaması

MarsCorp, ilk gönüllü grubunu Mars’a heyecan verici bir göreve götürmeye hazır! Yepyeni jetpack’lerimizden birinde Mars’ın etrafında uçun ve orada neler olduğunu keşfedin.

“Mars’a Bir İnsan Koymak Ne Olursa Olsun” programının bir parçası olarak, MarsCorp’un Mars’a insan uçuşlarını nihayet uygulanabilir kılmak için yeterince köşeyi kesen ilk şirket olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Sözde “profesyonel” astronotlar size “Aklı başında kimse o şeyle uzayda yolculuk etmez” veya “O jetpack’in yakıtının yaklaşık 30 saniye sürmesi” gibi şeyler söyleyecektir, ancak bunların yanlış olduğunu kanıtlayabilirsiniz! İşte tarih yazma şansınız!

Bir jetpack ile Mars’ı keşfedin.
– Mars’ın en büyük manzaralarında özçekimler yapın.
– Planlanmamış Hızlı Demontajlardan Kaçının.
– İyi eğlenceler!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir