Marvel Contest of Champions 30.2.1 Apk İndir

4.8
(129)

Marvel dünyasını biliyorsunuzdur. Peki bu dünyadaki kahramanlar ile turnuvalara katılıp savaşmak istermisiniz. bu oyun tam size göre. Marvel Contest of Champions Apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ilebilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Marvel Contest of Champions 30 1 1 apk

Marvel Contest of Champions Apk Açıklaması

Nihai kozmik hesaplaşmada en sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötüleri ile destansı bir dövüş aksiyonuna hazırlanın! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve daha fazlası savaşa davetinizi bekliyor! Bir takım kur ve Nihai Marvel Şampiyonu olma görevine başla!

YARIŞMAYA HOŞ GELDİNİZ:
Iron Man ve Kaptan Amerika! Hulk, Wolverine’e karşı! Drax, Deadpool’a karşı! Marvel tarihindeki en büyük savaşlar sizin ellerinizde! The Collector olarak bilinen açgözlü Evrenin Yaşlısı, sizi Thanos, Fatih Kang ve çok daha fazlasını içeren bir dizi aşağılık kötü adama karşı destansı boyutlarda bir kavgaya çağırdı! Mobil cihazınızda ücretsiz oynanabilen nihai dövüş oyununu tecrübe edin… Şampiyonlar Turnuvası! Takımınızda kimler var?

ARKADAŞLARINIZA UYGUN:
• En güçlü İttifakı kurmak için arkadaşlarınızla ve diğer Oyuncularla
ittifak kurun • İttifakınızla strateji oluşturun, Şampiyonlarını savaşta tutmalarına yardımcı olun
• İttifak Etkinliklerinde zirveye ulaşmak için savaşın ve özel olarak tasarlanmış İttifak Görev Serisini birlikte ele alın özel İttifak ödülleri kazanmak için görev haritaları

ULTIMATE ŞAMPİYON TAKIMINIZI OLUŞTURUN:
• Güçlü bir kahraman ve kötü adam takımı oluşturun (Iron Man, Hulk, Wolverine, Storm, Star-Lord, Gamora, Spider-Man, Deadpool, Magneto ve Winter Soldier gibi Şampiyonları seçin)
• Gemiye binin Kang ve Thanos’u yenmek ve nihayetinde Marvel Evreninin tamamen yok edilmesini önlemek için gizemli, yeni ve süper güçlü bir kozmik rakibin meydan okumasıyla yüzleşmek için görevlerde
• Birden fazla Ustalık ağacı ile takımınızın hücum ve savunmasını geliştirin

Marvel-Contest-of-Champions-cover-3
Marvel-Contest-of-Champions-cover-1
Marvel-Contest-of-Champions-cover-2
Marvel-Contest-of-Champions-cover-5
Marvel-Contest-of-Champions-cover-6
Marvel-Contest-of-Champions-cover-4
Marvel-Contest-of-Champions-cover-7

TOPLAMA güçlü kahramanlar (ve kötü adamlar!):
• Toplama, seviye yukarı, ve Marvel Comics sayfalarından alınan sinerji ekibi eğilimleri dayalı ikramiye ve ilişkileri almak akıllıca kahramanlar ve kötü adamlar ekipleri yönetmek
Black Panther ve Fırtına veya yukarı • Eşleştirme Bonuslar için Cyclops ve Wolverine veya bir takım üyeliği bonusu için Galaksinin Koruyucularından bir takım oluşturmak
• Şampiyon ne kadar güçlü olursa istatistikleri, yetenekleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olacak

SORU VE SAVAŞ:
• Klasikte heyecan verici bir hikaye boyunca yolculuk yapın Marvel hikaye anlatımı modası
• Avengers Tower, Oscorp, The Kyln, Wakanda, The Savage Land, Asgard, SHIELD Helicarrier ve daha fazlası gibi Marvel Evrenini kapsayan ikonik yerlerde çok sayıda kahraman ve kötü adamla savaşın!
• Dinamik görev haritalarını keşfedin ve mobil platform için özel olarak geliştirilen kontrolleri kullanarak sağlıklı dozda aksiyon dolu dövüşlere katılın

Marvel Şampiyonlar Turnuvası ile ilgili SSS.

S1. Çöküyor mu? Hata mı Alıyorsunuz? Yardım etmek için bilmemiz gerekenler! Bize daha fazlasını anlatın.

1) Cihaz Adı ​​ve Model Numarası. Günümüzde akıllı telefonlarla birkaç cihazdaki donanımı belirlemek oldukça zor olabilir. Android ile aynı ada sahip bir cihazla birkaç farklı donanım yapılandırması olabilir. IE Samsung Galaxy S4, Nexus 7 ve / veya HTC One telefonlar ve tabletler. Hem Cihaz Adını hem de Model Numarasını dahil etmek, bu sorunları daha hızlı izlememize yardımcı olacaktır.

2) Çökme olmadan ne kadar süre oynuyordunuz? Telefonunuzu en son ne zaman yeniden başlattınız? Bunları bizim için yanıtlamak, bunun bir İşlevsellik çökmesi mi yoksa Bellek ile ilgili bir çökme mi olduğunu belirlememize yardımcı olacaktır. Hafıza ile ilgili çökmelerde, telefonunuzu yeniden başlatmak kısa vadede yardımcı olabilir.

3) Bu sorun ortaya çıktığında hangi ekrandaydınız? Kavga mı ettiniz yoksa Ön Uç Menülerinde mi?

4) Bir istisna olmadan önce ve sonra gördüğünüz başka bir tuhaflık var mı?

S2. Bilinen Sorun: r3p2 çalıştıran Mali-400 GPU tarafından desteklenen Android cihazlarda sürücü sorunları.

Hey millet,

Ekibimiz, belirli cihaz modellerinde (Galaxy Note II, Galaxy Tab 3 8.0, Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 8.0, Galaxy S3, Galaxy S4 Zoom vb.) . Kapsamlı bir araştırmanın ardından, ARM Mali-400 GPU’larla donatılmış Android cihazlarda çalışan “Marvel Şampiyonlar Turnuvası” ile ilgili kritik bir sorun belirledik. Bu sorun, genellikle dövüşlerin başında oyunun çökmesine neden olabilir. Oyunun bazı grafik özelliklerinin, bazı Android’lerde yüklü olan eski aygıt sürücüsü yazılımında (yani r3p2) bir kusuru ortaya çıkardığına inanıyoruz, çünkü sürücünün daha yeni sürümlerine sahip aygıtlar sorunu sergilemiyor gibi görünüyor.

Ne yazık ki, sürücü yazılımı bizim kontrolümüz altında değil ve bunu dahili olarak ele alamıyoruz. Bulduğumuz tek çözüm, aygıtın bir sürücü güncellemesi içerebilecek işletim sistemini güncellemektir. Bununla birlikte, etkilenen tüm cihazlarda sürücü güncellemesinin mümkün olmayabileceğinin farkındayız.

Bilmeniz İçin 10 İpucu

1.        Ölümüne Ezme Düğmesi Yapmayın! Engelleyerek savaşı başlatın. Engellemenizi ve kaçmanızı iyi kullanın.

2.        İlerlemek için Çok Zayıflarsa Takımınızı Güçlendirmek İçin Önceden Tamamlanmış Görevleri Tekrar Oynayın.

3.        Kristal Para Birimi Sisteminin Dağılımı

4.        Oyuncuya Karşı Oyuncu Maçları için Mümkün olduğunca Çok Kahraman Biriktirin

5.        İşte 1 Yıldızlı Şampiyonların Tam Listesi

– Kara Panter (Beceri)

– Colossus (Mutant)

– Gamora (Kozmik)

– Hawkeye (Beceri)

– Hulk (Bilim)

– Demir Adam (Teknoloji)

– Juggernaut (Mistik)

– Kızıl Cadı (Mistik)

– Vizyon (Teknoloji)

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 129

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.