MaskGun 2.611 Apk İndir

5
(1)

değişik karakter ve eşyalara dayalı PVP tarzı bu oyunda farklı oyun modları ile takımınızı çevrimiçi kurarak diğer takıma karşı üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz. MaskGun apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

MaskGun Apk Açıklaması

MaskGun, Mobil Cihazlar için tasarlanmış gerçek zamanlı çevrimiçi çok oyunculu bir 3D First Person Shooter’dır

► Basit ve Öğrenmesi Kolay Kontroller: Başlarken hızlıca öğrenin, İlerleyin ve liderlik tablolarına hükmedin!
► Beceri tabanlı PVP Savaşları: 3 Oyun modu – DeathMatch, Team DeathMatch ve Kontrol Noktası ve Silah Oyunu için yeni modlar. Yard, Ryokan, Şehir Merkezi, Havaalanı, Avlu, Maya, Blizzard, Favela ve LightHouse dahil olmak üzere Dokuz Harita
► Gerçek Zamanlı Arkadaş Sistemi: Arkadaşlarınızla çevrimiçi olduklarında oynayın, Tek bir tıklamayla Arkadaşlarınıza Savaşa katılın.
► Görevler ve Başarılar: İçeriği Seviyelendirmek ve Kilidini Açmak için görevleri ve başarıları tamamlayın. Ödülleri ve ilerlemeyi artırmak için VIP alın
► Oyuncu Teçhizatını Özelleştirme: Çeşitli ekipman, maske, zırh ve teçhizat kullanarak karakterinizi özelleştirin. Oyun tarzınıza uygun bir oyun ekipmanı kullanın.
► Güzel grafikler ve tüm eski cihazları destekler: Daha eski donanımlarda ekrandaki güzel görsellerin keyfini çıkarın. Küçük indirme alanı.
► Oynaması Ücretsiz: İstediğiniz kadar oynayın, enerji sistemi yok
► Düzenli olarak güncellendi: Yeni İçerik ve Modlar, meşgul olmanızı sağlamak için her ay Haritalar eklenir, Sonsuz PvP eylemi.
► Global Klan Müsabakaları: Dünyanın her yerinden oyuncularla Klan Etkinliklerine katılın. Klanınız egemen olabilir ve küresel olarak oynayan klanlarla rekabet edebilir mi?

MaskGun, harika 3D grafikler ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunan rekabetçi bir çok oyunculu FPS’dir. Öğrenmesi basit kontrollere sahiptir, ancak yine de rekabetçi oynanışı ve yakın savaşları ile beceriye dayanmaktadır.

Özel Oyun Motoru
Oyunu artık daha küçük uygulama boyutuna ve bellek ayak izine sahip cihazlar da dahil olmak üzere tüm Cihazlarda iyi oynuyor.
Düşük Pil tüketimi
5’e 5 çok oyunculu savaşların gerçek oyununu görmek için şimdi önizleme videosunu izleyin.
(Evet, gerçekten ekran görüntülerine benziyor.)

Geribildirim
Müthiş yanıtınız ve geri bildiriminiz için teşekkürler.
Bu yorumların gelmesini sağlayın ve maskgun@junegaming.com

adresine bir e-posta gönderin MaskGun ® tescilli bir ticari markadır.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir