Merge Magic! APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş) v4.2.0

0
(0)

Gizemli bir dünyaya büyüleyici bir macera hikayesiyle birleştirilmiş entelektüel bir bulmaca oyunu serisi. Sadece efsanelerde var olan yaratıklarla tanıştığınız, öğrendiğiniz ve kendi peri bahçenizi kurduğunuz yerdir.

Merge Magic Mod

Merge Magic! APK Açıklaması

Çok beğenilen Merge Dragons’ın yaratıcılarından yepyeni bir oyun! – Merge Magic’in gizemli dünyasında büyülü hikayeleri ve görevleri keşfet! yolculuğunuz için her şeyi daha iyi ve daha güçlü öğelerde birleştirebileceğiniz yer.

Sihirli yaratıkları kuluçkalamak için yumurtaları birleştirin, ardından daha güçlü olanları ortaya çıkarmak için onları geliştirin! Zorlu bulmaca seviyeleriyle karşılaşın ve çözün: kazanmak için öğeleri eşleştirin, ardından toplamak ve büyümek için ödülleri Bahçenize geri getirin.

Büyülü topraklardan laneti kaldırmanın tek umudu, HER ŞEYİ BİRLEŞTİRME olağanüstü gücünde yatıyor – yumurtalar, ağaçlar, hazineler, yıldızlar, büyülü çiçekler ve hatta efsanevi yaratıklar.

Bahçenizi mükemmelleştirmek için birleştirirken harikaları ortaya çıkarın ve harika yaratıklarınızı besleyin!

BÜYÜ BİRLEŞTİR! ÖZELLİKLERİ:

• 81 zorlukla eşleştirmek, birleştirmek ve etkileşim kurmak için 500’den fazla fantastik nesneyi keşfedin!
• Perileri, tek boynuzlu atları, minotorları ve Kelebekler (kelebek ve fil), Tavuskuşu (tavus kuşu ve kediler) ve daha pek çok şey gibi daha önce hiç görülmemiş melez yaratıkları ortaya çıkarın.
•Bahçeye kötü bir lanet yerleştirildi, sisle savaş ve laneti kaldırarak eski haline getir ve yaratıkların evini geri al!
• Bulmaca yolculuğunuzda kötü cadılarla yolunuz kesişebilir. Dikkat etmeniz ve dikkatli olmanız gerekecek!
• Sık etkinliklere katılın, bahçenize geri götürebileceğiniz daha gelişmiş yaratıklar kazanın.

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir