Merge Magic v 4.4.0 Apk İndir

4.8
(57)

Çok beğenilen Merge Dragons’ın yaratıcılarından yepyeni bir oyun! – Merge Magic’in gizemli dünyasında büyülü hikayeleri ve görevleri keşfet! yolculuğunuz için her şeyi daha iyi ve daha güçlü öğelerde birleştirebileceğiniz yer. Merge Magic apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Merge Magic apk

Merge Magic Apk Açıklaması

Çok beğenilen Merge Dragons’ın yaratıcılarından yepyeni bir oyun! – Merge Magic’in gizemli dünyasında büyülü hikayeleri ve görevleri keşfet! yolculuğunuz için her şeyi daha iyi ve daha güçlü öğelerde birleştirebileceğiniz yer.

Sihirli yaratıkları kuluçkalamak için yumurtaları birleştirin, ardından daha güçlü olanları ortaya çıkarmak için onları geliştirin! Zorlu bulmaca seviyeleriyle karşılaşın ve çözün: kazanmak için öğeleri eşleştirin, ardından toplamak ve büyümek için ödülleri Bahçenize geri getirin.

Büyülü topraklardan laneti kaldırmanın tek umudu, HER ŞEYİ BİRLEŞTİRME olağanüstü gücünde yatıyor – yumurtalar, ağaçlar, hazineler, yıldızlar, büyülü çiçekler ve hatta efsanevi yaratıklar.

Bahçenizi mükemmel bir şekilde birleştirirken harikaları ortaya çıkarın ve harika yaratıklarınızı besleyin!

Merge-Magic-cover-2
Merge-Magic-cover-1
Merge-Magic-cover-6
Merge-Magic-cover-7
Merge-Magic-cover-5
Merge-Magic-cover-4
Merge-Magic-cover-3

BÜYÜ BİRLEŞTİR! ÖZELLİKLERİ:

• 81 zorlukla eşleştirmek, birleştirmek ve etkileşim kurmak için 500’den fazla fantastik nesneyi keşfedin!
• Periler, tek boynuzlu atlar, minotorlar ve Kelebekler (kelebek ve fil), Tavus Kedileri (tavus kuşu ve kediler) ve daha pek çok şey gibi daha önce hiç görülmemiş melez yaratıkları ortaya çıkarın.
•Bahçeye kötü bir lanet yerleştirildi, sisle savaş ve laneti kaldırarak eski haline getir ve yaratıkların evini geri al!
• Bulmaca yolculuğunuzda kötü cadılarla yolunuz kesişebilir. Dikkat etmeniz ve dikkatli olmanız gerekecek!
• Sık etkinliklere katılın, bahçenize geri götürebileceğiniz daha gelişmiş yaratıklar kazanın.

apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.