Miraculous 5.0 Apk İndir

1
(1)

Paris Şehrini kurtamak için bir süper kahraman olmanız gerekirse? Görevleri yapıp kötüleri alaşağı etmeniz gerekirse. kullanım kolaylığıyla ve grafikleriyle bağımlılık yaratacak bir oyun. Miraculous apk  oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Miraculous 5 0 apk

Miraculous Apk Açıklaması

RESMİ Mucizevi Uğur Böceği uygulaması – siyah polkadot oyunlarıyla eski kırmızıların sizi aldatmasına izin vermeyin! Bu süper kahraman koşu oyunu gerçek bir anlaşma!

Bu zorlu, bağımlılık yaratan ve süper eğlenceli koşucuda Paris kurtarma görevinde Miraculous Ladybug ve Cat Noir’a katılın!

Sevgili şehriniz Paris’in başı belada ve onu yıkımdan yalnızca siz kurtarabilirsiniz! Harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir’a dönüşün ve Miraculous evrenine atlayın. Paris sokaklarında koşun, zıplayın ve engellerden kaçının ve kötüleri yenin.

Herkes senin garip bir genç olduğunu düşünüyor. Ama bir GİZLİ var. Gündüz sıradan bir genç olabilirsin, ama geceleri bir süper kahraman oluyorsun. Aşk Şehri, gizemli süper kötü Hawk Moth ve onun kötü Akumaları tarafından ele geçirilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Koşup günü kurtarmak senin gibi bir süper kahramana kalmış.

* Koşun, zıplayın ve çatıların üzerinden atlayın ve günü kurtarmak için dar yollarda koşun
* Koşu yolunuzdaki engellerden kaçının
* Süper kahraman Marinette & Ladybug veya Adrien & Cat Noir olarak oynayın * Koşarken ve zıplarken
jetonları ve diğer sürprizleri toplayın, Paris’i keşfedin
* Koşu yolun boyunca harika güçlendiriciler topla
* Tehlikeli kötü adamlar Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler ve daha fazlasıyla yüzleş

Pekala süper kahraman, Paris’i kurtarmak için koşmaya, zıplamaya ve savaşmaya hazır mısın? Hawk Moth zaten ortalığı kasıp kavurmaya çalışıyor. Aşk Şehrini Kurtarın!

Miraculous ™, ZAGTOON – Method’un ticari markasıdır.
© 2021 ZAGTOON – METHOD ANIMATION – TOEI ANIMATION – SAMG – SK
GENİŞ BANT – AB INTERNATIONAL – DE AGOSTINI EDITORE SpA
TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Bir California sakini olarak CrazyLabs’ın kişisel bilgileri satışından vazgeçmek için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin: https://crazylabs.com/app

apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir