MODERN WARSHIPS: Sea Battle Online 0.43 Apk İndir

5
(2)

Yüzlerce savaş gemisinin bulunduğu bir file. Hepsi Modern özellikler sahip ve geminizi geliştirerek düşmanı yenmeniz gerekiyor. Grafikleri gayet başarılı olan bu oyunu oynamaktan keyif alacaksınız. MODERN WARSHIPS: Sea Battle Online apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

moders warship 0 43 apk

MODERN WARSHIPS: Sea Battle Online Apk Açıklaması

Tüm eller savaşa hazırlanın !, Motor köprü kontrolünde!, – bu komutlar sizi korkutacak, çünkü bu emirleri tüm savaş gemisine veren sizsiniz. 
MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: – Bu, deniz savaşları konulu en gerçekçi oyundur. Oyun size askeri savaşlara katılma konusunda süper gerçekçi bir deneyim yaşatacak. Doğru bilinen birçok savaş gemisi talimatlarınızı bekliyor. Savaş geminizin tüm silahlarını kontrol edin, düşmanları batırın, son zaferi kazanın.

Güzel ve gerçekçi grafiklerin yanı sıra ayrıntılı savaş gemileri ile MODERN SAVAŞ GEMİLERİ, tüm deniz savaşı severlere gerçekçi bir deneyim yaşatacak. Becerilerinizi sürekli geliştirin, geminizin silahlarını güçlendirin veya alın. Dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte savaşın, deniz suyu ve gerçek zamanlı PvP savaşlarıyla gücünüzü test edin.
Düşmana füzelerle, torpidolarla ateş edin, deniz güvertesi uçağı kullanın, helikopterleri destekleyin! Bu sadece bir nişancı değil, deniz savaş alanında taktiksel bir savaş! Zamanımızın savaş gemilerinin komutanı gibi hissedin!

Savaş gemilerindeki diğer ücretsiz çevrimiçi PvP oyunlarından daha fazla gerçekçilik, aksiyon ve deniz tuzlu su!

SERİN ÇEVRİMİÇİ PvP SAVAŞLARI
Dünyanın her yerinden en yüksek sınıf oyuncu takımlarının dünyanın her yerinden savaş gemilerinde PvP deniz savaşları. Bu savaş oyununda en iyi komutan olduğunuzu ve filonuzun yenilmez olduğunu kanıtlayın.

TÜM DÜNYANIN EN İYİ GEMİLERİNİN DOZENLERİ
Çevrimiçi PvP ile savaşın ve gerçek savaş gemilerini havaya uçurun. Tam gerçekçilik – tüm gemiler, savaş özelliklerine uygun olarak dünyanın farklı filolarının mevcut gemilerinin çizimlerine göre yapılır.

TAKTİK ÜSTÜNLÜK
PvP savaş tarzınıza en uygun savaş gemisini seçin. Bir ağır uçak gemisi veya en büyük nükleer enerjili füze kruvazörü – tüm bu gemiler kontrolünüz altında olacak.

ZAMANIN SİLAHI
Donanmanın savaş görevlerini yerine getirmek için savaş gemisi torpidolarının, füzelerinin, makineli tüfeklerin, bomba atıcıların ve en son teknolojinin tüm silahlarını kullanın.

GENİŞ SİLAHLAR VE İYİLEŞTİRMELER ÜSSÜ
Savaş gemilerinin, ekipmanların ve silahların savaş özelliklerini geliştirin. Yükseltmeler ve iyileştirmelerle gemileri ve yeteneklerini geliştirin. Silahlarınızı zevkinize göre özelleştirin

DÜNYANIN EN İYİ FİLOLARININ MÜCADELE YETENEKLERİ
Taktik avantaj için gemilerin yeteneklerini kullanın. Düşmana yıldırım çarpması için uçak kullanın veya düşmanın ulaşamayacağı yerde kalmak için uzun menzilli füzeler kullanın. Veya geminin manevra kabiliyetini ve sürüş özelliklerini kullanarak düşmanı yakından yok edin.

FİLONUZU GELİŞTİRİN VE İYİLEŞTİRİN
Deniz savaşlarında zafere ulaşmada gemi ve silahların modernizasyonu önemli bir role sahiptir.

– MEVCUT TÜM SİLAHLARLA DÜŞMANI YOK EDİN
Düşman filosunu yok eden filo kazanır. Ekiple ittifak halinde, düşmanın deniz savaşını kazanmasına izin vermeyin. Tüm okyanusu yakalayın!

GELİŞMİŞ EŞLEŞTİRME
Tüm deniz savaşı maçları otomatik olarak oluşturulur, sadece “Savaşa git” düğmesine tıklayın. PvP takımları seçilecek ve hızlıca oynamaya başlayabilirsiniz!

EN UYGUN YÖNETİM
Çekim sırasında sezgisel kullanım ve yardım. Ama gerçek bir komutan olmak için bir beceriye ihtiyacınız var!

SERİN ÖDÜLLER VE TURNUVALAR
Haftalık turnuvalara katılın ve ücretsiz ödüller ve ödüller kazanın! Daha fazla ödül kazanmak için günlük görevleri ve zorlukları tamamlayın!
HARİKA GRAFİKLER
En modern grafikler, özel efektler, deniz savaşları için güzel arenalar ve deniz savaşlarının yeri doldurulamaz askeri ruhu!

YÜKSEK OPTİMİZASYON DERECESİ
Cihaz zayıf mı? Hiçbir şey gerçek bir deniz kurtunun deniz savaşına girmesini engelleyemez!

Savaş için hazır? Deniz simülatörünü deneyin MODERN WARSHIPS – askeri bir nişancı tüm beklentileri aşacak. PvP savaşlarının hayranları, deniz ve askeri ve deniz atıcılarını seven herkes için.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir