MORTAL KOMBAT: The Ultimate Fighting 3.1.1 APK indir

5
(1)

Mortal combat oyununu bilmeyeniniz yoktur. Bu oyun mobil platforma taşındı. Mortal combat apk oyununu indirmek için en altta yer alan apk oyun indir buttonu ile bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Mortal combat 3.1.1 apk oyunu en son sürümü ile sorunsuz olarak oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Mortal Combat mobile nasıl indirilir diye sorarsanızyazımızın en altında bulunan indirme ve kurulum açıklamalarını okuyabilirsiniz.

mortal combat 3 1 1 apk

MORTAL KOMBAT Apk incelemesi

MORTAL KOMBAT X’in aşırı, içgüdüsel savaşını yaşayın!
Görsel olarak çığır açan bu dövüş ve kart toplama oyunuyla yeni nesil oyunların gücünü mobil ve tablet cihazınıza getirin.
Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir takım oluşturun ve kendinizi dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kanıtlayın.

BRUTAL 3 v 3 KOMBAT
Kendi Mortal Kombat dövüşçü takımınızı oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin.

SAVAŞÇILARIN BÜYÜK KADROSU
Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac ve diğerleri gibi Mortal Kombat gazilerini toplayın. Böcek benzeri D’Vorah, ateşli Cassie Cage, kana susamış Kotal Khan ve gizemli Kung Jin gibi Mortal Kombat’a en yeni eklemeleri keşfedin.

ÇENE DÜŞÜRÜCÜ X-RAYLARI VE FATALİTELER
Mortal Kombat X, Fatalities ve X-Rays markasını çarpıcı grafiklerle mobil cihazlara getiriyor, bu üst düzey hareketler sizi tam anlamıyla etkiliyor .

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKUYUN
Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşime girdiği çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’da diğer oyuncularla rekabet edin. Haftalık ödüller kazanmak için kendi Ulusunuzun liderlik tablosunda yer alın.

SAVAŞA KATILAN SUMMON MÜTTEFİKLERİ
Müttefikiniz olacak diğer oyuncuları bulun. Bir kombatant ödünç alın ve düşmanlarınıza kesin bir darbe vurun.

HEM KONSOL VE MOBİL OYUNDA ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇIN
Oyunu oynayın ve Mortal Kombat X’in konsol versiyonu için Klassic Kitana ve Injustice Scorpion gibi çok nadir karakterler dahil olmak üzere özel ödüllerin kilidini açın. Konsol versiyonunu oynamak, mobil cihazlarda da ödüllerin kilidini açar.

DİKKAT:
* Mortal Kombat X, yüksek kaliteli görseller içerir. 1GB RAM’den daha az olan cihazlarda performans optimize edilmemiştir.
** Cihazınızda minimum 1,5 GB boş alan gereklidir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve vahşet içerir.

Mortal Combat ile ilgili sık sorulan sorular (SSS)

S1. Bağlantı Hatası Sorunu: Çevrimiçi Profil Alınamadı

“Bağlantı Hatası: Çevrimiçi Profil Alınamadı. Yeniden Denemek veya Mevcut Çevrimdışı Profilinizle Devam Etmek İster misiniz” hatasını alıyorsanız, lütfen aşağıdakileri deneyin:

Önce birkaç kez “Yeniden Dene” ye basmayı deneyin. Tekrar denerseniz normal şekilde bağlanabilirsiniz. Bu başarısız olursa, aşağıdakileri deneyin:

1. Menü düğmesine tıklayın

2. “Profil” i seçin

3. “WBID’yi Değiştir” i seçin

4. “WBPlay hesabınız yok mu?” buton

5. Formu mevcut WBID e-posta adresiniz ve şifrenizle doldurun

6. Kutuyu işaretleyerek Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları’nı kabul edin

7. “E-postanızı kullanarak kaydolun” u tekrar tıklayın

8. Kaydetmenizi bu WBID ile ilişkilendirmek isteyip istemediğinizi soran bir mesaj alacaksınız, Evet’i seçin.

9. Bir başarı mesajı almazsanız, “E-postanızı kullanarak kaydolun” u tekrar tıklayın ve ardından istendiğinde tekrar Evet’i tıklayın.

Bu adımlar işe yaramazsa, oyunu yeniden yükleme ve WBID’de yeniden oturum açma sorununu çözebilirsiniz, ancak bunu yaparken Çevrimdışı oynarken kaydettiğiniz ilerlemeyi kaybedebilirsiniz.

 S2. MKX Mobile’da profil adımı nasıl değiştiririm?

Görünen adınız, diğer oyuncuların sizi nasıl tanımlayacağıdır. Görünen adınızı Menü> Profil> Profil adını değiştir seçeneğine giderek değiştirebilirsiniz.

 S3. MKX Mobile’da bir bulut kaydını nasıl oluşturur veya geri yüklerim?

Bir Bulut kaydı oluşturmak için, oyun içindeki Profil sekmesi aracılığıyla WBPlay / WBID’de oturum açmanız gerekecektir. WBPlay’e giriş yaptıktan sonra, her maç oynadığınızda veya oyunda başka bir büyük eylem gerçekleştirdiğinizde Bulut kaydınız güncellenecektir.

Oyunu yeniden yükledikten veya yeni bir cihaza yükledikten sonra bir Bulut kaydını geri yüklemek için, daha önce oyun için kullandığınız aynı WBPlay / WBID hesabında oturum açın. Bir kayıt bu WBID ile ilişkilendirilmişse, size onu yeniden indirme fırsatı verilir.

Bir WBPlay kaydı indirmenin, cihazınızdaki mevcut kayıt verilerini sileceğini lütfen unutmayın. Bir Bulut kaydını indirmeye çalışmadan önce cihazınızda bulunan Kart Kollection’ı kaybetmediğinizden emin olun.


apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir