Narcos 1.3.0 Apk İndir

5
(1)

Narcos dizisini izleyenler bilirler. bir uyuşturucu baronu hayat hikayesini anlatıyor. Tam da bu senorya üzerine yapılmış bir simülasyon oyunu. Amacınız oyunda verilen görevler ile zirveye çıkmak. Narcos Apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

narcos 1 3 0 apk

Narcos Apk Açıklaması

Kendinizi efsanevi kaçakçı El Patrón ile ortak bulduğunuzda, dünyasının ne kadar tehlikeli ve baştan çıkarıcı olabileceğini keşfedeceksiniz. Ellerini temiz tutacak mısın yoksa hayatta kalmak ve gelişmek için ne gerekiyorsa yapacak mısın?

Bu boşta kalma tıklama oyununda, kimin nihai narko kralı olacağına siz karar veriyorsunuz. İttifaklar kurun, çetenizi yükseltin ve boştaki parayı toplayın. Kolombiyalı bir kartelin cefasısınız ve işin üretimini, dağıtımını ve kârını yönetmek sizin görevinizdir. Kartel işinizi genişleterek, en iyi ürünü oluşturmak için dokunarak milyarder olun. Paçavradan narko kapitaliste gidin ve Narcos’ta heyecan verici kartel yaşamını deneyimleyin: Boşta Kartel

BOŞ BİR İMPARATORLUK KUR
Fabrikanızı genişletirken, bir boru hattı kurarken, iş gücünüzü eğitirken ve küçük operasyonunuzu siz oynamıyorken bile üretmeye devam eden gelişen bir uluslararası kartel haline getirirken üretim hızınızı artırın ve karlılığınızı artırın. Büyük parayı getirmek için atıl narko fabrikanızın kaynaklarını yönetin. Sizin için işe yarayana kadar kartel zincirinde yukarı doğru ilerleyin. Ürünü denetlemek için yöneticileri işe alın. Stratejinizi tasarlayın, böylece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve boşta para kazanın.

NARCOS HİKAYESİNE KATILIN
Kendinizi Netflix’in Narcos dünyasına kaptırırken yepyeni Narcos hikayelerini oynayın, El Patrón, Cali Karteli ve daha fazlasıyla ortak olun. Sizi mütevazı bir idle yöneticisinden gerçek bir narko kralı olma yolunda götürecek zor kararları vereceksiniz.

EFSANEVİ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN VE YÜKSELTİN
Özel karakterlerden oluşan bir listeyi toplayın ve yükseltin ve üretim hattınızda daha yüksek karlar ve kalıcı yükseltmeler kazanın. El Patrón, Albay Carillo, Don Neto, El Mexicano ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dizideki efsanevi karakterlerin kilidini açın. Boşta ilerlemenizi iyileştirmek için suçlu çetenizi yönetin ve yükseltin.

YENİ NARCOS İÇERİĞİNİN KİLİDİNİ AÇIN
Narcos serisinden esinlenen Bölümler boyunca oynayın. Değerli ödüller kazanmak ve yeni Bölümlerin kilidini açmak için yeni karakterlerle tanışın ve hedefleri tamamlayın. Mütevazı bir mal kaçakçısının başlangıcından nihai kartel kralı olmaya kadar narkoz hikayesini yaşayın.

ZİRVEYE ULAŞMAK
Sınırlı süreli etkinliklerde ödüller ve liderlik tablosunda üst sıralarda yer almak için arkadaşlarınıza ve rakip kartellere karşı yarışın. Uyuşturucu savaşlarında kimin zirveye çıkacağını görün.

Oyun hakkında:
Hit Netflix serisine dayanan Narco’s, Kolombiya’dan dünyaya kokain, esrar ve daha fazla yasa dışı ürün getiren uyuşturucu kaçakçıları hakkında bir hikaye. Narco’nun takipçisi El Patrón ve Medellin Karteli, Amerikan Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ve Kolombiya Hükümeti ile acımasız çatışmasında. Narcos: Idle Cartel, siz uluslararası bir kartel imparatorluğunu yönetmek ve narko kralı olmak için dokunduğunuzda sizi Narcos hikayesinin içine sokan yeni bir boşta tıklama oyunudur.

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir