NBA 2K 2.20 Apk İndir

5
(3)

Amerikan basketbol ligi olan NBA ligine yönelik bir oyun. oynarken sıkılmayacağınız ve sürekli güncellenen oyunu tavsiye ederiz. NBA 2K apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

nba 2k 2 20 apk

NBA 2K Mobile Apk Açıklaması

NBA 2K Mobile’ın özgün 2K eylemi, daha yeni donanım gerektirir. 4+ GB RAM ve Android 8+ içeren bir cihazınız varsa NBA 2K Mobile’ı indirin (Android 9.0 önerilir). İnternet bağlantısı gereklidir.

NBA 2K Mobile ile oyunda kalın ve yepyeni bir Sezonda telefonunuzda veya tabletinizde otantik NBA 2K aksiyonunu yaşayın. Sezon 3, derin kart özelleştirmesi, daha fazla NBA yıldızı ve efsanesi içeren güncellenmiş bir 2021 kadrosu, yeni temalar, yeni MyPLAYER öğeleri ve yeni bir etkinlik türü sunuyor.

Hareket halindeyken konsol kalitesinde grafikleri ve gerçekçi NBA 2K aksiyonunu yaşayın. En sevdiğiniz NBA oyuncularını toplayın, hayalinizdeki takımı kurun ve ardından 5’e 5 eşleşmelerde veya gerçek zamanlı PVP’de sahaya çıkın. Oyuncularınızı eğitmek, ödüller ve yeni işçilik malzemeleri kazanmak için Sezonlarda rekabet etmek, özel kartlar için sınırlı süreli etkinliklerde rekabet etmek ve efsane olma yolunda liderlik tablolarında yükselmek için Tatbikatları kullanın.

NBA 2K Mobile, NBA 2K serisinin en yeni oyunudur.

OYUN ÖZELLİKLERİ DAHİL

· NBA oyuncuları, All-Stars, ikonlar ve efsaneleri içeren yüzlerce kart
· Konsol kalitesinde grafikler ve sahada
gerçek zamanlı
· Gerçek zamanlı PVP dahil çeşitli modlar ve etkinlikler · MyPLAYER özelleştirmesi ve 3’e 3 Crews modunda oynamak

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir