Need for Speed ​​™ No Limits 5.0.4 Apk İndir

5
(2)

Yarış Oyunu denince akla gelecek oyunlardan bir olan need for speed oyununu oynama yanımız yoktur.Need for Speed apk dosyasını oyun açıklamasının altında bulunan  apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. iyi eğlenceler.

Need For Speed no limits apk

Need for Speed ​​™ No Limits Apk Açıklaması

Size Real Racing 3’ü getiren geliştiriciden, Need for Speed’in ilk beyaz mafsallı sürümünde üstünlük için yarışın. İnanılmaz bir araba yelpazesi ve özelleştirmelerle hayalinizdeki sürüşü oluşturun. Yüksek pedala basıp yer altı araba kültürüne girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında başlatın. Yarışları kazanın, temsilcinizi yükseltin, ardından daha fazla yarışa, daha fazla özelleştirmeye ve daha fazla arabaya katılın. Seçimlerinizi yapın ve asla geriye bakmayın. Bu gece gidiyoruz!

Bu uygulama, uygulama satın alımlarında sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

AŞIRI SÜRÜŞLERİ ÖZELLEŞTİRİN
Subaru BRZ’den BMW M4, McLaren 650s, Porsche 911 ve daha fazlasına kadar her zaman istediğiniz gerçek dünya otomobillerini seçin. Ardından Mod Mağazası ve Karaborsa gibi noktalardan mobil cihazlardaki en yeni özelleştirme sistemiyle onları kandırın ve size oynayabileceğiniz 2,5 milyondan fazla özel kombinasyon verin. Sürüşleriniz sizi bekliyor – rekabete karşı kafa kafaya gitmek ve kendinizi kanıtlamak için onları etaplara veya sokaklara götürün.

HIZLI VE KORKUSUZ SÜRÜŞ

Blackridge sokaklarına sürün, kıvılcımlar uçarken dikkatsiz ve heyecanlı bir şekilde sürün. Atlayışlarda ve enkazın etrafında, trafiğe, duvarlara ve yüksek hızlı Nitro Bölgelerine doğru hızlanın. Nitroyu ters çevirin ve kendinizi adrenalinle beslenen başka bir sürüş ve sürüklenme seviyesine itin. Yerel ekiplerle ve yerel polislerle çatışırken her köşede taze bir yarış var. Sürücü özentileriyle dolu bir dünya – önde durup saygı kazanabilir misin?

KAZANMAK İÇİN YARIŞ
Sizi yenecek, açık bırakacak ve itibarınızı artıracak kadar çılgın biriyle yarışırken asla geri adım atmayın. Kazın, sürüklenin, sürükleyin ve yuvarlayın, peşinizde polisle birlikte, büyük uca ulaştığınızda haritanın her bir santimetresine sert bir şekilde vurun. 1.000’den fazla zorlu yarışta kauçuğu yakın – ve bu sadece başlangıç ​​çizgisi. Ünlü olun, sokaklara sahip olun ve dünyanın en iyi arabalarını puanlayın. Çünkü bir sürüş asla yeterli değildir!

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Bu oyun ücretsiz mi?

Evet, satın alma seçeneği ile oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Satın alımlar, oyuncuların arabalarını geliştirmelerine ve daha yüksek başarı seviyelerine daha hızlı ulaşmalarına olanak tanıyacak, ancak oyunu tamamlamaları gerekmiyor.

2. Yalnızca çevrimiçi mi / çevrimdışı oynatma modu var mı?

Oyuncuların oynamak için çevrimiçi olmaları gerekir, bu da oyun özelliklerine ve içeriğine sürekli olarak tam erişim sağlayabilmelerini sağlar.

3. Beklenmedik Şekilde Kilitlenme veya Kapanma

Bu sorun daha eski cihazlarda daha yaygındır, ancak en son çıkan cihazlarda bile ortaya çıkabilir.

Bu, aygıtın Belleği veya RAM’i (Rasgele Erişim Belleği) bittiğinde gerçekleşir. Bu, cihazdaki gerçek depolama alanıyla karıştırılmamalıdır.

RAM, çalışan tüm uygulamalar için geçici, geçici bir depolamadır, buna işletim sisteminin kendisi ve hatta tamamen kapalı görünen uygulamalar dahildir. Dolayısıyla, Facebook, Instagram veya arka planda çalışan başka bir oyun gibi uygulamalarınız varsa, bunlar da RAM’inizi kullanıyor olacaktır.

İşte bazı ipuçları

Bu arada, burada yalnızca Need for Speed’e değil, cihazınızdaki diğer tüm uygulamaların biraz daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olacak birkaç ipucu var.

1) .Diğer uygulamaları kapatın

Arka planda çalışan uygulama olmadığından emin olun.

Need for Speed ​​No Limits’i başlatmadan önce bu uygulamalardan herhangi birini kapatmanız gerekir.

2) .Cihazınızı yeniden başlatın

Bazen uygulamalar, kapandıktan sonra bile değerli RAM’inizi kullanmaya devam edebilir. Çoktan gittiklerinden emin olmak için cihazınızı kapatıp tekrar açarak yeni bir başlangıç ​​yapın.

3). Uygulamaları kaldırın

Bahar temizliği zamanı gelmiş olabilir. Ne yaparsanız yapın, bazı uygulamalar her zaman arka planda çalışır. Onları durdurmanın tek yolu onları cihazınızdan kaldırmaktır.

Bir süredir başlatmadığınız uygulamaları kaldırmayı düşünün.

4). Sınırsız Yeniden Yükleme

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir