Ninja Turtles Legends 1.17.0 Apk İndir

4.8
(124)

ninja kaplumbağalar ve düşmanları. 4 kahramandan birini seç ve eğlenmeye başla. Ninja Turtles Legends apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Ninja Turtles Legends 1 17 0 apk

Ninja Turtles: Legends Apk Açıklaması

Kardeşler Düşmanlara Karşı!

Her fırsatta, Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar Kraang Prime’ın Dünyayı Boyut X’e dönüştürme planlarını engelledi. Kötü bir efendi ne yapacak? Bir Ultra Mutant ordusu oluşturmak için çirkin bir yeni plan yapın! Her yerde Kraang, DNA’ları için – Ninja Kaplumbağalar da dahil olmak üzere – mutantları kaçırdı!

Kardeşleri bir Kraang Dimension X portalından yararlanan Leonardo, çok geç olmadan Ninja Kaplumbağaların müttefiklerini ve düşmanlarını işe almalıdır.

Kabuklarınıza tutun!

ORİJİNAL NINJAS: Yepyeni bir Orijinal hikaye ile Kaplumbağalar evrenini keşfedin. En kötü patronlarla (Shredder, Kraang ve daha fazlası) alt etmek için 7 bölümde ve 70’in üzerinde aşamada savaşın!
KABUĞA SAYGI GÖSTERİN: Sınırlı bir süre için, bu yazın gişe rekorları kıran Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows’a dayanan yepyeni bir bölümü oynayın ve deneyimleyin! Keşif görevleri ters gittiğinde, Kaplumbağalar Foot Clan ve en sevdikleri kötü çocuklar Bebop ve Rocksteady ile mücadele etmelidir! Bu özel karakterleri kazanmak ve toplamak için savaşın!
KAPLUMBAĞA GÜCÜ: Kardeşlerini ve mutant dostlarını kurtarmak için Kraang ordusuyla mücadele ederken Leonardo’ya yardım edin. Favori TMNT karakterlerinizle 5’e 5 savaşta Leonardo ile birlikte oynayın.
MUTANT MAYHEM: 30’dan fazla TMNT karakterini toplayın ve seviye atlayın! Süper tatlı hareketlerini öğrenmeleri ve Kaplumbağa-öfkeli takımınızı kurmaları için onları eğitin! Dondurucunuzu Ice Cream Kitty için paketlemeyi unutmayın!
SHRED UYARI: İlk defa Kraang ile Ninja Kaplumbağa arkadaşı olarak savaşın… veya FOE! Tiger Claw, Rocksteady, Bebop ve daha fazlası olarak toplayın ve oynayın. Stratejik takımlar oluşturun ve Kraang’ı ele geçirin!
YİYECEK MÜCADELESİ: Takımınızı geliştirmek için günlük ödüller ve kart paketleri toplayın!
BU ŞEHRİ KOŞTURUYORUZ: Dimension X, lağımlar ve klasik New York City çatıları da dahil olmak üzere, Ninja Kaplumbağaların TV şovundaki favori mekanlarında Kraang’a karşı savaşın!

Beyler, dünyayı kurtaralım!

-Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends, kişisel olmayan kullanıcı verilerini (toplu veriler dahil) toplar ve 3. taraf sosyal medya uygulamalarıyla bağlantı kurar.

Lütfen dikkat, Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends oynaması tamamen ücretsizdir ancak gerçek parayla satın alınabilecek bazı oyun öğeleri sunar. Bu özelliği kullanmamayı seçerseniz, cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

AB’de ikamet eden kullanıcılar için Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends, oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcıların kullanımını içerebilir ve bu uygulamanın yüklenmesi, cihazınızdaki tüm kullanıcılar için kalıcı tanımlayıcıların bu şekilde kullanımına

Ninja-Turtles-Legends-cover-6
Ninja-Turtles-Legends-cover-3
Ninja-Turtles-Legends-cover-7
Ninja-Turtles-Legends-cover-1
Ninja-Turtles-Legends-cover-2
Ninja-Turtles-Legends-cover-5
Ninja-Turtles-Legends-cover-4
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 124

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.