Nitro Nation 6.13.6 Apk indir

5
(1)

Mobil cihaz platformunda bir çok yarış oyunu bulunmakta. tabiki bizler oyunu seçerken grafik, görsellik ve görevler ..vs gibi özelliklere bakarız. Nitro Nation oyunu bu özelliklerden neredeyse tam puan almış bir oyun. Nitro Nation apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. İyi Yarışlar…

nitro nation 6 13 6 apk

Nitro Nation Apk Açıklaması

Bir seferde 1/4 mil hayat yaşayanlar için, Nitro Nation en bağımlılık yapan drag yarışı oyunudur!

Düzinelerce gerçek lisanslı arabayı yarışın, modlayın ve ayarlayın. Bir takım kurun, arkadaşlarınızı davet edin, turnuvalar kazanın. Araba parçalarını diğer yarışçılarla gerçek zamanlı olarak takas edin ve hayalinizdeki arabayı yapın!

BİRÇOK ARABA –

Süper Otomobiller ve Egzotikler? Kontrol. Akortçular ve Sokak yarışçıları? Kontrol. Klasik ve Modern kas mı? Emin ol! En iyi kısım? Oyuna her zaman daha fazlası geliyor!

Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen gibi en iyi uluslararası otomobil markalarından 100’den fazla gerçek otomobile sahibiz – ve çok daha fazlası!

ADİL OYUN

beklemeniz gereken “yakıt” yok. Arabalar veya yükseltmeler için ücretsiz “teslimat süresi”. Her araç rekabetçidir ve “premium” yükseltme yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgili.

GERÇEK YARIŞÇILAR VE TAKIMLAR –

hepimiz çok oyunculu yarıştan bahsediyoruz, sokakta veya pistte her zaman sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip vardır. 1/8 ile tam mil arasında herhangi bir mesafede yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya oluşturun, ekibinizle turnuvalar kazanın, liderlik sıralamasında yükselin veya bahis yarışlarında sinirlerinizi test edin.

Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümlerinde Worldwide Gold Elite Racing bölümüne yükselin!

– 33 benzersiz otomobil bileşenini 3 kademeli satış sonrası tasarı ile yükseltin ve iyileştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün tek örneği bir drag yarış makinesi oluşturun. Hiç 800 HP Volkswagen Golf’ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün oluyor.

KİŞİSEL DOKUNUŞ –

drag arabanızı havalı çıkartmalarla özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Her bit için kendi özel boya renginizi seçin ve bitirin. Gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantları ekleyin, arabanıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için satış sonrası tamponlar, etekler ve spoiler takın!

ARABA GEEKS HOŞ GELDİNİZ

CarX Physics Engine tarafından desteklenen, piyasadaki en gerçekçi araba fiziğine sahibiz – her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışıyor. Viteslerinizi ayrıntılı özellikler, dinamik grafikler, vites çizelgeleri ve gelişmiş yarış istatistikleri ile ayarlayın, yarış bilginizi kullanmaya başlayın.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir