Off The Road 1.5.1 Apk İndir

3
(2)

Off Road tutkunlarının oynaması gereken bir oyun. gerek gerçekçi görünümü gerekse de yarışları ile bağlısı olacaksınız. Off The Road apk  oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

off the road 1 5 1 apk

Off The Road Apk Açıklaması

Merhaba Offroaders! Yeni açık dünya off-road sürüş simülatörü burada! Yoldan Çıkma zamanı!

Teçhizatınızı kendi açık dünyanızın tepelerinde sürün, bir tekneye binin ve adaları keşfedin, bir helikopter seçin ve dağların tepesine özgürce uçun ya da huzurlu bir yürüyüşe ihtiyacınız varsa sadece dolaşın, bu size kalmış.

Para kazanmak ve arabanızı yükseltmek için zorlukları aşın. Daha güçlü, daha hızlı, daha harika görünmesini sağlayın!
Seviye atlamak ve harika ödüller almak için xp kazanın.

[HER YERDE SÜRÜŞ]
Arabanızın vincini kullanarak en yüksek dağlara tırmanabilirsiniz, hiçbir şey sizi durduramaz. Doğru ip fiziği sayesinde kablo ipi gerçekçi davranır. Denizde seyahat etmek için tekne kullanabilir veya herhangi bir yere kolayca ulaşmak için bir helikopter uçabilirsiniz.

[SİMÜLASYON]
Araçlar için gerçekçi hasar modeli. Düşmeler, çarpışmalar arabanızın şasisini deforme eder. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke bağlı olarak deforme olur. Simüle edilmiş su dalgaları, kaldırma kuvveti vb.

[MEYDAN OKUMALAR]
Kontrol Noktası Avı zorluklarını aşmak için hızlı olmaya çalışın, Yol Bulucu görevlerinde kontrol noktalarına ulaşmak için off-road becerilerinizi kullanın. Nakliye zorlukları için gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın!

[ULAŞTIRMA]
Malzemeleri varış yerlerine taşımak için römorkları kullanın veya dünyadaki nesnelere bağlamak için vincinizi kullanın ve onları serbestçe sürükleyin.

[İNŞAAT]
Gerekli malzemeleri şantiyeye taşıyarak evler, köprüler, yollar, araçlar inşa edin!

[ARAÇLAR]
Arazide 4×4 arabalar, kamyonlar, arazi devleri, tekneler, helikopterler sürün!

[ÇAMUR FİZİĞİ]
Deforme olan dinamik çamur yüzeyi. Arabanızı kirletmek için çamurlu alanlar bulabilirsiniz. Şasi çamurlanabilir ve kirlenebilir, suya sürerek veya tamir ederek yıkayabilirsiniz.

Özellikler:
-Güzel manzaraları keşfedin
-Kilidini açmak ve sürmek için 34 arazi aracı
-Sürülebilir tekneler, helikopterler
-Yeni arabaların kilidini açmak için kart paketleri toplayın
-Bir sürü koleksiyon
-Fiziksel olarak simüle edilmiş su
-Yüksek tepeler
-Taşıma ürünleri
– Zorlukları aşın
– Sonsuz eğlence

NOT: OTR VIP CLUB üyesi olarak katılarak, her ay otomatik olarak yenilenen bir aylık abonelik planını kabul etmiş olursunuz (otomatik yenileme kapatılmadıysa), bu planın bitiminden önceki 24 saat içinde hesabınız üzerinden otomatik olarak ücretlendirilirsiniz. mevcut abonelik dönemi. Satın alma işleminiz onaylandıktan hemen sonra ilk ay için ücretlendirileceksiniz. Bu aboneliği yönetmek veya otomatik yenilemeyi kapatmak için satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarına gidin.

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir