Offroad Outlaws Apk İndir

0
(0)

Offroad Outlaws size bir off-road oyununda istediğinizi verir: Teçhizatınızı nasıl inşa ettiğiniz, kurduğunuz ve sürdüğünüz üzerinde tam kontrol, tamamlanması gereken tonlarca zorluk ve açık dünya haritalarındaki yolları keşfedebilmeniz için çok oyunculu oyun. Offroad Outlaws apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Offroad Outlaws apk

Offroad Outlaws Apk Açıklaması

Çamur. Kir. Kayalar. Çok oyunculu. Kamyonlar. Özelleştirmeler. Dronlar. HARİTA EDİTÖRÜ. Dizel takasları.  Dörtlü. Tarayıcılar. SxS. Özgür. Devam ediyor. Okumayı bırak, şimdi indir!

Offroad Outlaws size bir off-road oyununda istediğinizi verir: Teçhizatınızı nasıl inşa ettiğiniz, kurduğunuz ve sürdüğünüz üzerinde tam kontrol, tamamlanması gereken tonlarca zorluk ve açık dünya haritalarındaki yolları keşfedebilmeniz için çok oyunculu oyun.

ÇOK OYUNCULU
Arkadaşlarınız veya diğer oyuncularla parkurları keşfedin ya da bayrağı ele geçirme modunda savaşın! Arkadaşlarınızla dağlarda, kaya yollarında veya nehirlerde yarışın!

KONTROL
Teçhizatınızı istediğiniz gibi inşa ediyorsunuz. Şasi kurulumu üzerinde tam kontrole sahipsiniz – sertlik, sönümleme, hareket vb… Sorun değil.) Araç kontrolü için size Yatırma, Ok veya ekrandaki Direksiyon simidi kontrolleri verilir. Sen seç!

SÜRÜŞ
Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli açık dünya haritaları ile zorlu kaya rotalarında teçhizatınızı yavaş veya çölün düz kumları üzerinde hızlı kullanabilirsiniz. Parkurlardan bir mola vermek ister misiniz? Teçhizatınızın dayanıklılığını “test etmek” için rampaları kullanabileceğiniz ya da Rock Park’ta sürüş becerilerinizi test edebileceğiniz akrobasi parkında oynayın.

apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir