Omega Legends 1.0.77 Apk İndir

5
(2)

Gelecekte geçek bir savaş. farklı özelliklere ve yeteneklere sahip karakterler.takımınızı kurun ve üstünlük sağlamak için savaşın. Omega Legends Apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Omega Legends 1 0 77 apk

Omega Legends Apk Açıklaması

Omega Legends, “set” olarak bilinen oyunun dünyayı kasıp kavurduğu yakın gelecekte geçen bir bilimkurgu savaş royale nişancı oyunudur! Bir Kahraman seçin ve rekabeti yenmek için yeteneklerinden yararlanın. Yüz katılımcıyla tek başına savaşmayı veya arkadaşlarla yoğun savaşlarda takım kurmayı seçin. Düşmanları avlayın, savunma oluşturun veya gizlice yaklaşın, ayakta kalan son kişi olmak için ne gerekiyorsa yapın!

Eşsiz Yeteneklere Sahip Farklı Kahramanlar
Farklı oyun tarzlarına uyacak benzersiz yeteneklere sahip kahramanlar. Her Kahraman, savaş alanına doğru ellerde hakim olabilir! İster gizlice, ister acele saldırıları, iyileştirme veya savunma oyununu tercih edin, her zaman stratejinize uyan ve onu geliştiren bir Kahraman vardır. Her maçta üstünlük kazanmak için uygun anlarda Kahramanların yeteneklerini kullanın!

Çeşitli Modlarda Dünyanın Her Yerinden Savaş Oyuncuları Çeşitli modlarda oynayın! 
Klasik Hayatta Kalma Modunda ayakta kalan son oyuncu olmak için savaşın ya da yepyeni Gizli Operasyonda rakiplerinizi alt edin ve onlardan daha uzun süre dayanın!

Dinamik Haritalarda Büyük Ölçekli Çok Oyunculu Savaşlar
Güzel haritalar, büyük ölçekli savaşlar için arka plan görevi görür. Arazi, sürükleyici bir deneyim sağlamak için savaş boyunca değişir! Zaferin anahtarının her düşmanı tek bir kesin vuruşla ortadan kaldırmak olduğu yenilikçi oyun modu Gizli Operasyonu deneyimleyin.

Çok Sayıda Eşya ve Gerçekçi Silah Oyunu
Her biri benzersiz atış deneyimleri için farklı özelliklere sahip, gerçek silahlardan sonra modellenmiş çok çeşitli ateşli silahlar arasından seçim yapın! Görünürlüğü bozmak için son derece yıkıcı Parçalama Bombaları, Flaş Bombaları ve Duman Bombaları ve gizlenebilen uçucu Kara Mayınları dahil olmak üzere emrinizde çok çeşitli öğeler kullanın.

Adil ve Eğlenceli Deneyim
Omega Legends, çoğu cihazda sorunsuz oyun sağlamak için optimize edilmiştir. Hile karşıtı sistemimiz ve silah satmama politikamız adil rekabeti destekler.

Hızlı Eşleştirme veya Arkadaşlarla Takım Kurma
Hızlı eşleştirme ile aksiyona dalın veya arkadaşlarınızla takım olmak için özel odalar oluşturun!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir