Pocket Pioneers 0.1.9 Apk İndir

0
(0)

Farklı özelliklere sahip bir simülasyon oyunu. karakterini seçmek, çiftliği dekore etmek geliştirmek vb.. gibi özlliklere sahip. Pocket Pioneers apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Pocket Pioneers 0 1 9 apk

Pocket Pioneers Apk Açıklaması

Arkadaşlarla ve sonsuz maceralarla dolu canlı bir dünyada yeni bir hayatı keşfedin!

130’dan fazla ülkeden oyuncularla sevimli bir dünyada, mobil cihazınızda daha önce hiç görmediğiniz gerçek zamanlı çok oyunculu oyun deneyimini yaşayın! Öncü arkadaşlardan oluşan hareketli bir toplulukta yeni bir yaşam inşa etmek ve yerel vatandaşlara yardım etmek için yolculuğunuza başlayın. Pioneer’ınızı kişiselleştirin, çiftliğinizin her köşesini dekore edin, toprakları keşfedin ve yol boyunca yeni arkadaşlar edinin. Pocket Pioneers, çevrimiçi olarak binlerce oyuncuyla etkileşime girebileceğiniz, sınırsız görevlere çıkabileceğiniz ve gizemli bir kıtanın gizli büyülü sırlarını keşfedebileceğiniz büyüleyici bir macera simülasyon oyunudur.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

• Gerçek zamanlı çok oyunculu aksiyon: Tek başına oynayın veya gerçek zamanlı maceralarda işbirliği yapmak için 6 arkadaşa kadar bir Pioneer partisi oluşturun.
• Yüzlerce görevi tamamlayın: Karakterinizin seviyesini yükseltmek için özel görevleri kabul edin ve yerlilerden gelen emirleri yerine getirin. Çiftliğinizi ve evinizi genişletmek için kaynakları ve ödülleri toplayın.
• Kalbinizi kişiselleştirin: Tarzınızda öncü olun ve çeşitli eğlenceli kıyafetler ve aksesuarlar arasından seçim yapın. Evinizi ilginç eşyalar ve havalı mobilya parçalarıyla dekore edin.
• Hızınızda geniş bir dünyayı keşfedin: Yapılacak çeşitli şeylerle dolu tuhaf bir dünyayı keşfedin – mağaralarda madencilik yapın veya kedi Ricardo ile balık tutun. Mahsulünüzle ilgilenin veya plajda arkadaşlarınızla dans edin.
• Arkadaşlıklarınızı geliştirin: Hayvan kasaba halkıyla etkileşim kurun ve görevleri tamamlamalarına yardım ederek ve hediyelerle şaşırtarak güvenlerini kazanın.
• Yeni sezon içeriğinin keyfini çıkarın: Düzenli etkinlikler ve oyuncu lider tablolarıyla yapılan yarışmalar, her zaman atlayabileceğiniz heyecan verici etkinlikler olduğu anlamına gelir.
• Yeni aletler ve lezzetli tarifler üretin: Aletlerinizi geliştirin, daha fazla kaynak yaratmak için yeni ekipman yapın ve toprağın ödüllerini toplayın.
• Unutulmaz anlar yaşayın ve sihrin kilidini açın: Qu vatandaşlarının kişiliklerini keşfedin ve bu büyülü kıtanın sırları hakkında daha fazla bilgi edinin.

GERÇEK OYUNCULAR CEP ÖNCÜLERİ HAKKINDA NE DİYOR:

– “Bu oyunu çok seviyorum! Çok rahatlatıcı ve eğlenceli! Genel olarak harika bir oyun!” AL

– “Bu, tüm ailenin keyif alacağı bir oyun! Çok eğlenceli ve görevler harika! Şiddetle tavsiye edilir!” NU

– “Vay canına, eğer biri hayat simülasyonunu ve sevimli uygulamaları seviyorsa, bu en iyi

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir