Pokemon TCG Online 2.77 Apk İndir

0
(0)

Pokemon çizgifilmi ve oyunlarını bilmiyenemiz yoktur. Bu Pokemon TCG Online Apk oyunu ise farklı bir bakış açısı ile hazırlanmıştır. oynamaktan zevk alacağınızı düşündüğümüz bu oyunu  apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz

pokemon tcg online 2 77 apk

Pokemon TCG Online Apk Açıklaması

Pokémon TCG Çevrimiçi  dünya çapında oyunculara karşı gitmek için harika bir oyun. İndirmesi ücretsizdir ve hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular tarafından erişilebilir. Oyuncuların gerçek parayla bir şey satın almalarına gerek yoktur, ihtiyaç duydukları her şeyi sağlarlar ve yeni kartlar ve diğer ödüller kazanmanın birçok yolu vardır!

Eğer yeni bir oyuncuysanız endişelenmeyin, tüm oyuncular ilk olarak oyun içi Öğreticiler aracılığıyla yönlendirilir ve ardından tüm oyun özellikleri erişilebilir hale gelmeden önce Eğitmen Mücadelesinde Maçların başlangıç ​​grubu. Pokémon TCG Online’da oturum açtıktan sonra , oyuncular maceralarına, Eğitmenlerin kendilerini karşıladığı sanal bir “Oyun Mağazası” nda başlar.

Mevcut beş birincil Oynatma modu vardır. Bunlar Antrenör Mücadelesi, Versus Modu, Turnuva Modu, Eğitim Modu ve Hızlı Maç’dır. Ek olarak, Arkadaş Savaşı ve Oyun Testi, sırasıyla Sosyal menüsünde Arkadaşlar altında ve Güverte Yöneticisinde mevcuttur. Pokémon TCG Online’da

üç para birimi vardır . Bunlar Eğitmen Jetonları, Etkinlik Biletleri ve Cevherlerdir. Şu anda dünya çapında yalnızca Eğitmen Jetonları ve Etkinlik Biletleri edinilebilir.

Sekiz ana Ödül sistemi vardır: Bonus Çarkı, Günlük Görev, Günlük Giriş Bonusu, Günlük Maç Bonusu, Oyun ödülleri, Gizemli Kutu, Özel Görevler, Turnuva Sandıkları ve Versus Merdiveni. Ek oyun ödül sistemleri, dört ana oyun modunun her birinde yerleşiktir: Trainers Challenge, Versus Mode, Tournament Mode ve Tutorial Mode. Pokémon TCG Online’da ödüller ve bonuslar kazanmak için tüm fırsatlara bir göz atın .

Oyun Özellikleri:

BAŞLAMASI KOLAY: Çim, Ateş veya Su destelerinden birini seçin, hemen bir oyuna girin ve kolay bir oyun deneyiminde ilerlerken öğrenin.

KOLEKSİYONUNUZU GENİŞLETİN: Kartlar kazanın, güçlendirici paketleri açın, diğer oyuncularla ticaret yapın ve en sevdiğiniz kartların etrafında mükemmel desteyi oluşturun. Koleksiyonunuz sizinle büyüyor!

DENEYİMİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN: Kendi destelerinizi oluşturun, kartlarınızın, deste kutularınızın ve avatarınızın görünümünü özelleştirin ve arkadaşlarınıza çevrimiçi katılın.

BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN: Diğer oyunculara meydan okumaya hazır olana kadar bilgisayara karşı oynayın.

DÜNYAYA MEYDAN OKU: Deste tasarımınızın hazır olduğunu hissettiğinizde, diğer oyunculara meydan okuyun veya becerinizi ve bilginizi göstermek için bir turnuvaya katılın.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir