Power Rangers Legacy Wars 3.0.3 Apk İndir

4.8
(149)

Power Ranger animasyonunu veya filmi izleyenler için oyunun konusu buradaki olaylar üzerine kurulmuştur. Power Rangers Legacy Wars apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

power rangers legacy wars 3 0 3 apk

Power Rangers Apk Açıklaması

Uzay cadısı Rita Repulsa, Morphin Grid’i enfekte ederek onun adına savaşmaya programlanmış sanal canavarlar ve Korucu klonları yarattı. Kendi küratörlüğünüz efsanevi Power Rangers ve çoklu evrenden kötü adamlardan oluşan ekibinizle savaşın! Yeni Rangerların kilidini açın, en iyi savaşçılarınızı yükseltin ve Rita’yı yenmek için en iyi takımı oluşturun ve Morphin Grid’i kurtarın.

—————- ÖZELLİKLER ————————

GERÇEK ZAMANLI SAVAŞ OYUNCULARI
Strateji, atlatma ve gerçek zamanlı çok oyunculu PvP aksiyonunda gerçek oyunculara karşı savaşın ve Lord Zedds’in Taht Odası, Terör Uzay Aracı, Dino Lab ve daha fazlası dahil olmak üzere Power Rangers çoklu evrenindeki ikonik konumlardan farklı arenaların kilidini açın. Becerilerinizi dünya çapındaki canlı oyunculara karşı test edin ve liderlik tablosunda yükselin.

MUHTEŞEM KONSOL KALİTESİ GRAFİKLERİ
En sevdiğiniz Power Rangers’ı ve ikonik hareketlerini daha önce hiç olmadığı gibi, muhteşem görseller ve animasyonlarla tam gelişmiş 3B olarak deneyimleyin. Bu dövüş oyunu, detaylı karakterlerden inanılmaz ortamlara kadar çarpıcı görünüyor.

YENİ VE İKONİK GÜÇ RANGERLERİ TOPLA
Yeni Rangerların kilidini açın ve yeni Power Rangers filminden Power Rangers çoklu evrenindeki klasik Rangerlara kadar 80’den fazla savaşçıyı toplayın. Ayrıca Goldar, Lord Zedd, Psycho Rangers ve daha fazlası dahil olmak üzere kötü adamları da toplayabilirsiniz.

DERGİLER
Dino Megazord, Mega Goldar, Predazord, Thunder Megazord ve daha fazlası dahil olmak üzere dev Megazordlarla savaşın ve kavga edin. Megazord’unuzu Mega Attacks ile özelleştirin. Rakibinizi yok etmeye yardımcı olmak için 12’den fazla Mega Yetenek kuşanın. Megazord’larınızı alın ve İttifakınızı zafere taşımak için diğer İttifaklara karşı savaşacağınız Megazord İttifak Savaşlarına katılın.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR TAKIMLAR
Favori savaşçılarınızı seçin ve sizin için savaşacak en iyi takımı oluşturun. Takımınıza katılmak için favori savaşçılarınızı yükseltin. Nihai ekibinizle, dünyanın dört bir yanından savaşta en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

DAHA GÜÇLÜ BÜYÜ
Kazanan serilerinizi ve savaş istatistiklerinizi artırmak için en iyi savaşçılarınızı savaşlar, görevler ve daha fazlasıyla kazanılan Zeo Parçaları ile yükseltin. Dünyanın en güçlü takımı olun.

ARKADAŞLARINIZLA TAKİP OLUN
Paylaşmak, sohbet etmek ve takas yapmak için taktikler, stratejiler ve kombinasyonlar oluşturmak için ittifaklar kurun! Diğer üyelerden bir şeyler öğrenmek ve en sevdiğiniz oyuncuları takip etmek için tekrarları izleyin. İttifakınızdaki diğer oyunculardan parça isteyin ve onlarla ticaret yapın. Zord Parçaları, Enerji ve daha fazlasını kazanmak için birlikte çalışabileceğiniz İttifak Görevlerine katılın.

Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-7
Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-1
Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-2
Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-6
Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-5
Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-4
Power-Rangers-Legacy-Wars-cover-3

RAIDS
Battle, yeni PvE Raids özelliğinde AI Heroes, Villains ve hatta Megazordlara karşı. Destansı ödüller kazanabileceğiniz Tek Aşama veya İttifak Aşamasına katılın.

DESTANSI ÖDÜLLER KAZANIN
Morph kutuları, jetonlar ve diğer ödülleri kazanmak için PvP ve PvE’de savaşın ve savaşın. Savaşçı ekibinizi yükseltmek ve rakiplerinize hükmetmek için özel ödüller için görevleri ve etkinlikleri tamamlayın.

CAPCOM SOKAK SAVAŞÇILARI ÇAPRAZ
Tüm zamanların en popüler dövüş oyunundaki dövüşçüler Morphin Grid’e giriyor. Ryu, Chun-Li, Guile, Cammy, M. Bison ve Akuma gibi favori Street Fighter karakterlerinizi toplayın.

************************************************** **********************
“En İyi 20 Mobil Oyun” – Appolicious

“En İyi 10 En İyi Android Oyunu” – Tech Vs Entz

” Yapmanız Gereken En İyi 11 Android Oyunu ‘ Miss ”- Guilding Tech

,” En İyi Mobil Oyun “dalında Aday – En İyi Mobil Uygulama Ödülleri

********************************* *****************************************

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 149

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.