PubG Mobile 1.2.0 APK İndir

4.3
(12)

Pubg Mobile apk indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. PubG Mobile 1.2.0 sürümü apk dosyası android cep telefonunuz ve kişisel bilgisayarınız ile tam uyumludur. PubG mobile nasıl indirilir diye soruyorsanız yazının altında bulunan indirme ve kurulum açıklamalarını inceleyebilirsiniz. PubG mobile hilesi yada para hileli Pubg Mobile Apk dosyalarını da ilgili sayfalarımızdan inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

PUBG MOBILE LITE Apk Açıklaması

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4’ü kullanıyor ve 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçları oluşturmak için orijinal PUBG MOBILE oyununu geliştiriyor. Geliştirilmiş oyun, sorunsuz çalışması için yalnızca 600 MB boş alan ve 1 GB RAM gerektirir.

pubg mobil 120 apk indir

1. PUBG MOBILE LITE
60 oyuncu, kaynak bakımından zengin 2 km x 2 km’lik bir adaya düşer ve daralan bir savaş alanında hayatta kalmak için savaşır . Savaşta size yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri arayın. Ayakta kalan son kişi olmak için karaya çıkmaya ve savaşmaya hazırlanın!
12 dili destekler: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezyaca, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca ve Fransızca.

2. Adil oyun ortamı
Tüm PUBG MOBILE LITE oyuncularının adil bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlamak için gelişmiş hile önleme sistemi.

3. Arena
Deposu: Heyecan verici maçlar için sonsuz yeniden doğma süreleriyle yoğun 4’e 4 savaş!

4. Arkadaşlarınızla
takım oluşturun Yerel takım oluşturma, oda kartları ve klan modları arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynamaya devam etmenizi kolaylaştırır.

5. HD grafikler ve ses
Şaşırtıcı Unreal Engine 4, geniş bir HD harita üzerinde gerçekçi ve sürükleyici bir oyun yaratır. Yüksek tanımlı ses ve 3D ses efektleri sizi daha önce hiç olmadığı gibi çatışmalara götürür.

6. Takım Çalışması
Arkadaşlarınızı sesli sohbeti kullanarak birlikte oynamaya ve kazanan bir strateji oluşturmaya davet edin. Pusu kurun ve düşmanlarınızı şaşırtın. Savaşın sıcağında takım arkadaşlarınızı canlandırın ve klanınızın hakimiyeti için savaşın.


apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir