PUBG MOBILE 1.5: IGNITION Apk İndir

5
(1)

PubG mobile oyunu yeni güncellemesi ile karşınızda. yeni haritalar, yeni oyun modları. PUBG MOBILE 1.5: IGNITION apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

PUBG MOBILE 1 5 IGNITION apk indir

PUBG MOBILE 1.5: IGNITION Apk Açıklaması

Dünya çapında 1 milyardan fazla oyuncu tarafından seçilen en iyi Battle Royale oyunu.
Yalnızca mobil cihazlar için tasarlanmış resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Her yerde, her zaman ücretsiz oynayın. PUBG MOBILE, mobil cihazlarda en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyonu sunar. Girin, hazırlanın ve yarışın. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlarda, yük modunda ve hızlı tempolu 4v4 ​​takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalmak anahtardır ve ayakta kalan son kişi kazanır. Görev çağırdığında, ateş edin!

MOBİL ÜZERİNDE ÜCRETSİZ – Unreal Engine 4 ile güçlendirilmiştir. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın. Ağızları açık bırakan HD grafikler ve 3D ses sunar. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet özelliği. Mobil cihazlarda en sorunsuz kontrolü ve gerçekçi balistik, silah davranışını deneyimleyin.

MUHTEŞEM SAVAŞ HARİTALARI – Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, şehir şehir alanlarından donmuş tundraya, yoğun ormanlara kadar büyüklük, arazi, gündüz/gece döngüleri ve dinamik hava bakımından değişen bu muazzam ve ayrıntılı savaş alanlarında rekabet edin, her savaş alanının sırlarında ustalaşın kazanmak için kendi stratejik yaklaşımınızı oluşturmak.

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK – 100 oyunculu klasik moddan, heyecan verici yük modundan yıldırım hızında Arcade ve 4v4 Team Deathmatch modlarının yanı sıra yoğun Zombi modlarına kadar. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Solo, Duo ve 4 oyunculu Squad oynayın. Silahını istediğin kadar ateşle! Yalnız bir kurt asker ol ya da bir Klanla oyna ve yardım gerektiğinde görev çağrılarına cevap ver! FPS (Birinci Şahıs Nişancı) ve TPS (Üçüncü Şahıs Nişancı) oyunu, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik sunar. Mükemmel sürüşünüzü ve son daireye doğru ilerlemek için parçaları bulun!

HER ZAMAN BÜYÜYOR – Günlük etkinlikler ve zorluklar ve PUBG MOBILE’ın her zaman büyümesini ve genişlemesini sağlayan yeni oyun özellikleri ve modları sunan aylık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallarına göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE tarafından önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz

Bu güncelleme ile oyuna eklenen özellikler

Yeni Kentsel Alanlar
DynaHex, Erangel’in altı ana alanını askeri savunma, enerji kullanımı, ulaşım ve lojistik ve son teknoloji bilimsel araştırmalara dayalı olarak dönüştürerek yeni yollar ve yapılar getirdi.

Yeni Oynanış Mekaniği
– Dinamik Öğeler
– Hava Konveyörü

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.