PubG Mobile Uc Hilesi

4.5
(23)

Tüm dünyanın severek oynadığı PubG Mobile Uc almak artık çok kolay. PubG Mobile hile isteyen kullanıcılar için tüm detayları içeren bilgilendirme ve sınırsız uc alma sayfası hazırladık. Pubg mobile hile uc seçeneklerinden yararlanmak için aşağıda yer alan açıklamaları ve linkleri kullanabilirsiniz. Tüm linkler ve bilgileri PubG Mobile Uc Hilesi 2021 yılına özel olarak hazırlanmıştır.

PubG Mobile Hile

Pubg Mobile oyunu 2016 yılından beri dünyaca her kesimden insanların oynadığı bir oyundur. Yapılan açıklamada toplamda 200 milyon kayıtlı kullanıcı, günlük olarak yaklaşık 30 milyon kullanıcının oynadığı belirtilmiştir. Oyunu oynayan herkes hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Oyunda herkes bir an önce harita üzerindeki eşyalara ulaşarak bir an önce diğer oyunculara karşı üstün kurmak için uğraşmakta. Tabi ki bu durumda bazı oyuncular biraz yavaş kaldığı için erkenden oyunda saf dışı kalıyorlar. Oyunda ustalaşmak için saatlerinizi harcamanız ve oyunda eşyaları almak için para harcamanız gerekmektedir. Oyunda oyuncular 100 kişilik bir grup olarak hayatta kalan son kişi olmayı çoğunlukla kaybettikleri için oyuncularda başarılı olma güdüsü ile hırs oluşuyor. Bu hırs oyunda başarılı olmak için gerekli ne yapabilirim soru ile ilk akla gelen olan hileye başvuruyorlar. Şu belirtmeliyim ki hilelerin hepsi oyun kuralları gereği yasa dışı olduğu için hesabınız kapatılabilir. PubG Mobile ’da hile olarak başvurulan yöntemlerden bazıları şunlardır.

PubG Mobile UC Alma

  1. AIM Hilesi : PubG Mobile oyunu gerçeğe yakın bir oyundur grafikleri ve oynanmasıyla. Gerçek hayatta silah ile ateş ettiğimizde silahın tepme kuvvetinden dolayı mermiler dağınık bir biçimde gider. PubG oyununda da ateş ettiğinizde gerçeğe yakın bir deneyim yaşamanız için bu özellik düşünülmüş ve eklenmiştir. Sizler diğer oyunculara ateş ettiğinizde haliyle mermilerin bazıları boşa gider ve karşınızdaki rakibi daha geç sürede öldürmüş olursunuz. Bu aranan ve yapılan PubG bu hilesi ile oyuncular oyun içinde ateş edilen tüm mermilerin dümdüz bir çizgi üzerinde gidiyormuş gibi gözükmesini ve bu şekilde hareket etmesini sağlar. Bu sayede düşmanınıza attığınız tüm mermileri ıskalamadan hızlı bir şekilde öldürmenizi kolaylaşmış olur.
  2. Duvar Hilesi : En çok aranan ve tercih edilen bir diğer hiledir. “Wallhack” olarakta bilinir. Hem mobilde oynayan PubG mobile oyuncuları hem de bilgisayar platformunda oynayan oyuncular için aynı şekilde çalışan bu hile, bir ev içinde, duvar arkasında veya haritada yakın bir noktanızda bulunan rakip görüş açınızda olmasa bile onu görebilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede açık bir alanda giderken bile karşınızda bir rakip var mı yada hangi yönde daha az rakip bulunmakta bunları öğrenmiş oluyorsunuz. Buda sizin oyunda diğer oyunculara yakalanmadan envanterlere ulaşmanızı sağlar. Kullanılan bu hilenin diğer özelliği ise açık alandaki bitki örtüsünü de duvar kabul edip burada saklanan oyuncuları da görebiliyorsunuz.
  3. ESP Hilesi : Birden fazla hile yapmak isteyebilirsiniz. Örneğin üste bahsettiğimiz iki hileyi aynı anda yapmak istiyorsanız bu iki hileyi barındıran “ESP” adındaki hile dosyalarına ihtiyacınız vardır.  Bu ESP hilelerinin içinde Nişan, Geri tepme, hareket hızı, envanter bulma vb. özellikler bulunmaktadır.

PubG Mobile UC nedir?

Tencent firması tarafından geliştirilen PubG Mobile oyuncuları hepsi eşit bir şekilde başlıyor ve topladıkları eşyalar ile oyun sonuna kadar yaşam hayatta kalmak için çabalıyorlar. Kimisi pusarak, kimisi de kıyasıya mücadele ile oyunun galibi gelebiliyor. Oyunda esnasında herkesin eşit olduğunu söyledik fakat Pubg Mobile gümüş parası dışındaki bir diğer para birimi UC (Unknown Cash)’dir. PubG Mobile UC ile oyuncular giysi, paraşüt ve silah gibi eşyalara ulaşarak kendi görünümlerine estetik kazandırmakla beraber yeni sezon başlangıçlarında, bu sezona özel modlara, yeni rekabet seviyesine ve yeni eşyalara erişebiliyorlar. Düşmanınıza korku vermek istiyorsanız, bu özellikleri kullanmak tam size göre!

PubG Mobile UC nasıl alınır?

İnternette Pubg mobile UC hilesi alabileceğiniz bir çok site bulunmaktadır. UC satın alımı yapmadan önce sitelere tavsiye olarak şunu söyleyebilirim. Yeni sezonu yada yeni güncellemeleri beklemeniz sizin için iyi olur. Çünkü her yeni bir güncelleme ile UC fiyatlarında bir düşüş oluyor buna ek olarak hediyeler kazanabiliyorsunuz. İnternette UC satın alımı yapmadan önce dikkat etmenin gereken bir husus ta sitenin güvenilirliğidir. Sitenin güvenliği olduğuna kanaat getirdikten sonra rahatlıkla UC satın alabilirsiniz.

Yeni sezonu beklediniz ve UC satın alımı yaptınız, peki ne olacak? Örneğiniz size avantaj olarak 600-700UC arasında değişen Royal-Pass biletini aldığınızda 4000 UC değerinde hediyelere erişebiliyorsunuz. Ayrıca yeni sezonun yada güncellemenin durumuna göre daha yüksek ödül sağlayan görevlere de erişebilmek mümkün oluyor.

Royal-Pass bileti dışında bulunan diğer bir bilet ise Elite-Pass Plus biletidir. Bu bilet sayesinde daha hızlı rütbe alabilir, UC’de bulunan eşyalarda indirim, daha korkutucu ve estetik eşyalara erişim gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz. Eğer oyuna yeni başladıysanız 60-70 TL civarı olan 600-700 UC almanız mantıklıdır. En ucuzu ise 7-8 TL olan 60 UC’dir.

PubG mobile için UC satın alma işlemi siteler haricinde Google Play yada AppStore üzerinden de yapılabiliyor. Eğer buralardan alım yapacaksanız hesabınızda yeterli miktarda para bulunması gerekiyor. Bir diğer satın alma işlemi ise bahsettiğimiz gibi internet siteleri üzerindendir. İnternetten satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde size bir adet e-pin kodu verilmektedir. Bunlardan birincisi Razer Pin, diğeri ise Redeem Code’dir. Bu iki kodun tek farkı redeem code rezer Pin’e göre bir iki saniye daha hızlı işleme alınmasıdır.

Aldığınız kodu midasbuy.com adresine girerek kullanabiliyorsunuz. Bu adrese girdikten sonra ilk önce sitenin sağ üst köşesinden bulunan location bölümünden Türkiye’yi seçiyorsunuz. Ardından aldığınız redeem kod ise redem bölümünde rezer pin ise bu bölümden kodu yazıp NEXT butonuna tıklıyorsunuz. Yazdığınız kod karşılığı UC hesabınıza aktarılmış oluyor. Bundan sonrası size kalmış. İstediklerinizi alıp oyunun zevkini çıkarın.!

PubG Bedava UC

Bedava UC kazanabilir miyim? Evet kazanabilirsiniz. Fakat bunun için çok zaman harcamanız gerekir. Bol vaktiniz var ise aşağıdaki işlemi yaparsanız bedava UC sahibi olabiliyorsunuz.

Google Play Store’a giriş yapıp Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirin. Google bu uygulama ile kullanıcılara bazı sorular sorar ve bir anket yapar. Bu anketleri tamamlarsanız Google Play uygulamalarında ve uygulama içi satın alımlarda kullanabileceğiniz ufak bir miktar parayı hesabınıza aktarır. Bunun için sürekli olarak anket kovalamanız ve bir süre uğraşmanız gerekiyor. Hesabınızda UC satın alımı yapabilecek kadar para biriktiğinde PubG Mobile oyununu açıyorsunuz. Pubg Mobile oyununda mağaza bölümünden biriktirdiğiniz para ile UC satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ödüllü anketler ile uğraşmak çok uzun zaman aldığı ve zor olduğu için PubG Mobile oyununda UC hile yapılması yaygınlaşmıştır.

PubG Mobile UC Hilesi 2021

Dünyada ve Türkiye’de her yaşta insanın zevkle oynadığı pubg mobile oyunu için  bir çok satın alma işlemi yapabileceğiniz site vardır. Bazı siteler ise sizlere bedava pubg UC dağıttığınız belirtmektedir. Ayrıca bu sitelerde bunun yanında BP (Battle Point) yani savaş puanı da dağıtıyorlar. PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz UC hileleri, oyuncuya hesabına ne kadar UC (oyun parası) göndermek istiyorsa o kadar gönderim yapması için tasarlanmıştır. Oyuncunun sisteme girdiği ilk önce UC miktarı, sistemde bulunuyorsa BP miktarını yazıyorlar. UC ve BP miktarını yazdıktan sonra gönder butonunu tıklıyorlar. Ardından oyunu hangi platformda (Android, İOS, PC)  oynadıklarını seçiyorlar . Oyundaki kullanıcı adının ve ID numarasının girilmesi ile hile aktif oluyor. PubG mobile sınırsız UC ve BP göndermek mümkün değildir. Ban riski olduğu için siteler belli sınırda bırakmışlardır.  PubG Mobile UC hilesinin ban riski bulunmaktadır. Bu hileyi yapacaksanız bunu unutmayın tüm emekleriniz boşa gitmesin.

Pubg Mobile Versiyonları

Lütfen aşağıdan UC almak istediğiniz istediğiniz PubG Mobile versiyonunu seçiniz.

No post found!

pubg mobile uc hilesi

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.