Race Master 3D Mod Apk Sınırsız Para

5
(1)

Race Master 3D, dikey ekran tasarımında yapılmış ender yüksek kaliteli yarış oyunlarından biridir. Oynadığınız gerçek sürüş oyunlarının aksine, Race Master 3D’deki her şey paranoyaktır. Yapımcı ayrıca güzel, huzurlu sokak deneyimini ya da herhangi bir şeyi umursamıyor gibi görünüyor. Race Master 3D oynarken tamamen odaklanmanız gereken her şey yarışmak, engelleri aşmak ve kendinizi aşmak.

Race Master 3D Apk Açıklaması

🏎️ Race Master 3D – Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış

Parmağınızı yerde tutun ve bir sonraki köşede ne olduğunu gerçekten asla bilemeyeceğiniz bu gülünç derecede eğlenceli mobil yarış oyununda kesinlikle her şeye hazır olun. Sürüşünüze ince ayar yapın, ayağınızı gazda tutun, sonsuz çeşitli engellerden kaçın ve her zaman yeni ve beklenmedik bir şeyler sunan süper hızlı, süper heyecan verici, psychedelic yarışlarda eşit derecede çılgın rakiplerinizin yolundan çıkmaya çalışın. Hız ihtiyacını hissediyor musunuz?

Çılgın olduğu kadar sezgisel olan bu bağımlılık yaratan gündelik sürüş oyununda hız, drama, harika arabalar ve çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

🏁 NABIZ YARIŞINIZI ALMAK İÇİN… 🏁

🥇 Takip etmesi zor: Çok çeşitli farklı yüzeyler ve engellerin olduğu 33 benzersiz seviye, baş döndürücü bir hızla üzerinde ve çevresinde yarışmak için. Ayrıca, sürüşünüzü daha da tüyler ürpertici hale getirmeye hazır, özel olarak tasarlanmış arabalarda 8 farklı patron.

🥇Dünyanın her yerinde yarış: 14 farklı neon aydınlatma tasarımına sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, farklı pist özelliklerine ve zengin detaylı arka plana sahip 7 farklı konum, her zaman pencereden dışarı bakılacak bir şey olmasını sağlar.

🥇Garajınızda neler var? Oyundaki seviyelerde yarışırken toplamanız ve özelleştirmeniz için 7 klasik spor araba. Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye çıkın, arabanızın motorunu en yüksek hız, hızlanma ve yol tutuşu için ayarlayın, heyecan verici aksesuarlar ekleyin ve sürüşünüzü gerçekten pezevenk etmek için 15 farklı boya işi arasından seçim yapın.

🥇 Kükrememi duyun: Yüksek performanslı motorların kükremesi, lastiklerin gıcırtısı ve çarpışan metalin gıcırtısı varken müziğe kimin ihtiyacı var? Yarış Master 3D’nin zengin ses dünyasının yanı sıra, basit ama çarpıcı grafikler ve pistten her döndüğünüzde veya gümbür gümbür bir şekilde durduğunuzda kemiklerinizi sallayacak muhteşem çarpışma efektlerinin keyfini çıkarın.

🔥 ULTIMATE CEP RACER… 🔥 Oynaması

kolay, gerçek bir sürüş mücadelesi sağlayan, heyecan ve sonsuz çeşitlilik sunan, arabaları ve tehlikeli rakipleri soğutan, hepsi de birkaç saniyede koşulabilecek hızlı ve öfkeli yarışlarda bir yarış oyunu arıyorsunuz. dakika?

Race Master 3D’yi cebinizde tutun ve her zaman, her yerde ve her yerde harika sürüş heyecanlarına anında erişebilecek, pistte üzerinize hızla gelen bir dizi giderek daha gerçeküstü ve test edici engele rağmen podyuma ulaşmak için tekrar tekrar deneyeceksiniz. çılgın, renkli bir girdapta.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir