Racing Limit 1.2.5 Apk İndir

5
(1)

Araba Yarışında sınırları zorlayacağınız bir araba kullanmak istermisiniz. Sizlere farklı seçenekler sınan bu oyunda yarışmanın keyfine varacaksınız. Racing Limit apk oyununu oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Racing Limit 1 2 5 apk

Racing Limits Apk Açıklaması

Yarış Sınırları, sonsuz atari tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar. Hem şehir hem de otoyol trafiğinde yarış ve sollama araçlarına dayanan bu oyunda 5 eğlenceli yarış modu bulunur: taşıyıcı modu, sonsuz mod, zamana karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve iki yönlü trafik arasında seçim yapabilir ve günün üç saati, yani “Sabah”, “Gün batımı” ve “Gece” arasından seçim yapabilirsiniz.

Yarış Limitlerinde sınır yoktur, sadece yarış becerileriniz vardır! Bu yüzden olabildiğince hızlı sürün, keskin geçişler yapın, gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri yapın ve sonunda sınırlarınıza kadar yarışın ..

ÖZELLİKLER:

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer yarışmacılarla rekabet edebilirsiniz. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışı uygular.

ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı vardır. Helikopter, sırt, kaput ve kokpit. Sürmeyi tercih edebileceğiniz tüm araçlar, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekanlara sahiptir.

ÇOK HASSAS VE KOLAY KONTROLLER: Racing Limits, bundan büyük keyif almanız için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir.

SÜRÜŞ FİZİĞİ: Yarış Limitleri’ndeki tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahiptir. Hızlanma süreci ve en yüksek hızlar tam bir simülasyona dayanmaktadır. Araç gövde ağırlığı, dişli oranları, motor gücü ve tork oranları hesaba katılır.

ÇOK YÜKSEK AYRINTILI ARAÇLAR: Yüksek seviyede grafik detaylara sahip çok sayıda araç sürmeniz için sizi bekliyor! Yarış Limitlerinde bulunan arabaların grafik detayları, kategorisinin en iyileridir.

AYARLAR VE YÜKSELTMELER: Vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek arabanızı kişiselleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için motorunuzu, frenlerinizi ve yol tutuşunuzu yükseltebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli gövde ve jant renkleri de mevcuttur.

GERÇEKÇİ GRAFİKLER: Yarış Limitleri, çok yüksek ayrıntı ve gerçekçi grafikler üzerinde birçok optimizasyon içerir.

ÇOK YARIŞ ETKİNLİĞİ: Yarış Limitleri oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda taşıyıcı modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 saat periyodu ve 5 farklı oyun modu vardır.

-DİLLER: Şu anda Yarış Limitlerinde altı dil desteklenmektedir ve diğer pek çok dil henüz gelecek sürümlerde gelmeyecektir.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir