Raft Survival: Ocean Nomad Apk İndir

4.9
(151)

Issız bir adada hayatta kalma mücadelesi vermek istermisiniz. Kendi silahınızı ve yemeğinizi yaparak hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Raft Survival: Ocean Nomad apk oyununu oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

YapımcıTREASTONE LTD
Oyun KategorisiSimülasyon
Mod TürüSınırsız Para
Oyun Versiyonu1.211.2
Dosya Boyutu102 MB
İşletim SistemiAndroid 5.0
Survival on Raft Ocean Nomad 1 177 apk

Raft Survival: Ocean Nomad Apk Açıklaması

Ocean Nomad, yeni düşmanlar, eşyalar, RPG unsurları, bir adada hayatta kalma ve bir teknede okyanus keşfi ile okyanus hayatta kalma oyunları serisinin yeni bir sürümüdür. Salınızı denizde hayatta kalmak için inşa edin ve yükseltin, köpek balıklarından koruyun ve etrafındaki engin dünyayı keşfedin. Tüm harika hayatta kalma simülatörü oyunlarımızı bir arada deneyin!

Oyunumuzun özellikleri:

☆ yüzlerce silah ve öğe
☆ açık dünya keşfi
☆ gerçekçi 3D HD – grafikler
☆ adalarda hayatta kalma
☆ iyileştirilmiş sal yapı

Kıyamet hayatta kalma ipuçları:

Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-6
Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-3
Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-2
Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-4
Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-7
Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-5
Raft-Survival-Ocean-Nomad-cover-1

🌊 Kancanızla öğeleri ve kaynakları yakalayın

Köpekbalığı oyunlarında pek çok yararlı kaynak burnunuzun dibinde. Etrafta yüzen sandık ve fıçılar her zaman denizde hayatta kalmak için hayati kaynakları içerir ve enkazlar, okyanus oyunlarında sal inşa etmek için gerçekten iyi malzemelerdir. Salın savunması için eşyalar, aletler ve silahlar bile bulabilirsin, bu yüzden kancayı atmaya devam et!

🔫 Silah ve zırh üretin

Bir av, kuralları kolayca değiştirebilir ve köpekbalığı oyunlarında bir avcı olabilir. Yüzen üssü savunmak ve köpekbalıklarını avlamak için yüzlerce silah, iki elle kullanılan bıçaklı silahlar ve zırh parçaları arasından zor bir seçim yapın. Mükemmel bir cephanelik yapın ve her zaman savaşa hazır olun.

⛵️ Salınızı savunun

Çift çabayla gelişmeye ve denizde hayatta kalmak için savaşmaya hazır olun, artık başa çıkmanız gereken bir sorun daha var. Köpekbalığına şimdi diğer hayatta kalan oyunlardan yüzücüler katılıyor ve sala saldırmaya hevesli. Hiç kimse bir köpekbalığını evcilleştiremez ve kaçacak yer yoktur, bu yüzden bütün gece ve gün boyunca ateş etmeye ve sallanmaya hazırlanın!

🔨 Oluşturun ve yükseltin

Okyanustaki hayatta kalma oyunlarında salınızın sudaki durumuna dikkat edin. Güvende hissetmek için çatısı ve hatta duvarı olmayan birkaç tahta kalasları birbirine bağlamak yeterli değildir. Yaratıcı olun ve salı yükseklik ve genişlikte serbest bırakın, çünkü hayatta kalma simülatörü oyunları 2018’de inşa etmenin tek sınırı sizin hayal gücünüzdür. Ayrıca, okyanusta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için yüzen barınağı iyileştirebileceğiniz balık tutma, depolama alanı genişletme için birçok yükseltme var.

🛶 Okyanusu keşfedin

Hiç sonu olmayan bu okyanusta orman ormanları, ormanlar ve hayvan evcil hayvanlarıyla dolu kayıp arazi olup olmadığını merak ettiniz mi? Ücretsiz ada hayatta kalma oyunlarımızın harika bir özelliği şimdi bu oyunda uygulanıyor. Boşta oturmayın – çevredeki okyanusu ve adaları keşfetmeye cesaret edin. Ne saklıyorlar: korku ya da zafer, ortaçağ kraliyet hazineleri ya da jurassic çağdan vahşi kaplanlar ve korkunç dinozorlar ya da hatta eski bir uçak enkazı? Dahası, adalardaki kaynakları, sal için yükseltmeleri ve diğer öğeleri bulabilirsiniz. Onlara köpekbalığı oyunlarında yelken açmak için bir gemiye veya bir gemiye ihtiyacınız olmayacak – basit bir tekne yeterli olacaktır ve yıldızlar rehberiniz olabilir.

🌋 Kıyametin hikayesini öğrenin

Bilinmeyen bir yıkıcı felaket, dünyayı sonsuz bir okyanusa çevirdi ve hayatta kalanların sonuncusu, hapishanedeki gibi dağınık adalara kilitlendi ve evlerini bulmayı hayal etti. Sal oyunumuzun amacı onları bulmak ve olanların gerçeğini keşfetmek, hayatta kalabilecek diğer insanları bulmak ve onlara katılmaktır.

🦈 Salda hayatta kalın

Çevrimdışı hayatta kalma simülatörü oyunlarımızın en son sürümü, evrimleşmiş düşmanlar, yeni öğeler ve herkesi şaşırtacak diğer özelliklerle doludur. Ocean Nomad oyununu indirin ve destansı bir hayatta kalma macerasına atılın. Wifi veya internet bağlantısı olmadan oynayın, olabildiğince uzun süre kullanın ve sonuçları çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla paylaşın!

* Dikkat: * Orijinal Raft oyununun geliştiricilerine bağlı değiliz.
Treastone LTD şirketimiz, ABD’de RAFT ticari markasını kullanmak için tam haklara sahiptir (İşaret, belirli bir yazı tipi stili, boyutu

apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 151

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.