RAID Shadow Legends 4.10 Apk İndir

0
(0)

Yüzlerce karakterin bulunduğu efsanevi RPG şampiyonası turnuvalarına katılmak mı istiyorsunuz? Karakterlerini seç, geliştir ve üstünlük kurarak tüm savaşları kazan. RAID Shadow Legends apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

RAID Shadow Legends 4 10 apk

RAID: Shadow Legends Apk Açıklaması

14 oynanabilir gruptan yüzlerce Şampiyon ile görsel olarak büyüleyici efsanevi RPG dünyasında savaşın.

Teleria dünyasını kurtarmak için, onun en efsanevi savaşçılarını Işık ve Karanlığın güçlerinden almanız gerekecek. Onları birlikte savaşmaları, canlı silahlar haline getirmeleri ve şimdiye kadar görülen en büyük PvP baskın grubunu bir araya getirmeleri için eğitmelisiniz.

1 milyondan fazla olası Şampiyon yapısı ile RAID, diğer MMORPG dövüş oyunlarına göre eşsiz bir taktikler yelpazesi sunar. Maceranıza şimdi indirerek başlayın!

Dövüşe katılın ve yılın en iyi çok oyunculu RPG oyunlarından birini deneyimleyin.

DERİN RPG ÖZELLİKLERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARI TOPLA
Gacha toplama yoluyla 13 gruptan 500’den fazla savaşçıyı çağırın. Düşmanlarınızı yenmek için Büyücüler, Şövalyeler, Elfler, Ölümsüzler ve daha fazlasından oluşan dengeli PvP ve PvE ekipleri oluşturun – sonra onları kendi tarafınıza alın!

DESTANSI BOSS SAVAŞLARIYLA MÜCADELE Yağma, DP
ve özel Şampiyon düşmeleri için düzinelerce zorlu PvE patronunu mağlup edin ! Ardından, klasik RPG tarzında, daha güçlü teçhizat için onları tekrar yenin.

ÇOK OYUNCULU PVP ARENASINA SAHİP OLUN
Rol oynamaya ara verin ve özel teçhizatın kilidini açmak ve PvP sıralamasında yükselmek için diğer oyuncularla dövüş oyunları yaparak kafa kafaya gidin. İki takım girer – sadece biri çıkar.

GÖRSEL 3B ÇALIŞMAYI HİSSEDİN
Güzel, tamamen işlenmiş 3D kahramanlar, zırhlarındaki çatlaklara kadar çarpıcı ayrıntılar sunar. Binlerce benzersiz beceri ve saldırı animasyonu ile canlı ortamlarda savaşmalarını izleyin.

SEÇİMİNİZİ GELİŞTİRİN VE YÖNETİN
Parçalarınızı yönetmek, Şampiyonlarınızı eğitmek ve onları zindan koşusu, çok oyunculu arena savaşları ve hikaye kampanyasına hazırlamak için kendi kişisel kalenizi yükseltin.

ÖDÜL VEREN STRATEJİK RPG OYUNUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN
Zor kararlar verin ve Şampiyonlarınızı görevlerinde onlara yardımcı olacak güçlü eserlerle donatın. Savaşta onlara liderlik ederken yıkıcı özel beceriler, AOE saldırıları, iyileştirme güçleri ve daha fazlasını açığa çıkarmak için onları sıralayın.

BÜYÜK PVE KAMPANYA HARİTAMIZI TEMİZLEYİN
Yayılan, tamamen seslendirilmiş bir hikaye kampanyasına yayılmış 12 muhteşem RPG konumunda yapılan destansı karanlık fanteziyi deneyimleyin.

SORUNSUZ AUTOPLAY
MMORPG oyunlarını tecrübe et zorlu olmamalı! Daha az zaman harcamak ve keşfetmek için daha fazla zaman harcamak için otomatik oynatma seviyeleri.

LÜTFEN DİKKAT:

* Öğeler bu MMORPG gacha oyununda satın alınabilir. Ödenen bazı öğeler, öğenin türüne bağlı olarak iade edilemeyebilir.
* RAID: Shadow Legends, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe, Japonca ve Portekizce olarak mevcuttur. Rol yapmanın ana dilinizde her zaman daha sürükleyici olduğunu anlıyoruz!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir