Rise of Empire 1.250.195 Apk İndir

0
(0)

Savaş ve Strateji oyunu. Bide ejderhalar bu savaşlarda rol alıyorsa ilgi çekici olabiliyor. tabi bunula sınırlı değil. dünyanın br çok yerinde bu oyun oynandığı için herkes birbirii ile gerçek zamanlı savaşıp ganimet elde ediyor. bunlarla da kendini geliştirmesi gerekiyor. Rise of Empire apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Rise of Empire 1 250 195 apk

Rise of Empires Apk Açıklaması

Tek Dünya, Tek Sunucu

Gerçek Zamanlı Ulus vs Ulus ortaçağ strateji savaş oyunu. Şimdi Katıl! Askerlerini eğit ve savaşa git!

Rise of Empires , Devasa Çok Oyunculu, Gerçek Zamanlı bir strateji savaş oyunudur. Oyuncu, Doğu Hanedanı’nın işgali ve şimdi ejderhaların eski güçlerini tam anlamıyla yozlaştıran ve tamamen kontrol eden efsanevi Ölüm Habercilerinin gizemli görünümüyle harap olmuş küçük bir kasabada lider rolünü üstlenecek. İmparatorluğunuzu harabelerden bir kez daha inşa edin, birliklerinizi eğitin, ejderhaları evcilleştirin, efsanevi kahramanları işe alın ve bitmeyen savaşta müttefiklerinize katılın. Arkadaş olmak ya da yağmalamak, seçim senin!

Eşsiz Özellikler

-Dünya Çapında Savaş
Dünyanın her yerinden oyunculara karşı gerçek zamanlı mücadele, ülkenizi büyüklüğe taşıyın

-Stratejik Oynanış
Bir birim grubu sadece hakim olamaz, Uşak, Süvari ve Okçular, Bu dünyanın savaş alanında yürümek için düşmanınızı ve kendinizi tanımalısınız.

-Güçlü Ejderhalar
Her biri farklı benzersiz seslere sahip güçlü ejderhalar emrinde, düşmanlarını onların yardımıyla ez!

-Hero System
Düşmanlarınızı uzaktan vurmayı , onları yakın mesafeden ele geçirmeyi veya üssünüzü evinizde geliştirmeyi seviyorsanız, size yardımcı olabilecek TONLARCA kahraman var!

-İttifak Savaşı
İster farklı sunuculara karşı olsun, ister evde başkanlık unvanı için savaşıyor olsun, doğru insanları bulduğunuz sürece ittifakınız her zaman sizi destekleyecektir.

-Gerçekçi Grafikler
Harita, Dünya, Sizin Şehriniz, Birimler, Kahramanlar, Her Şey gerçek görünüyor

– Şehir Binasında İmparatorluğunuzun Mutlak Özgürlüğünü inşa edin, tesislerinizi yükseltin, teknolojilerinizi araştırın, birliklerinizi eğitin ve imparatorluğunuzu güçlendirmek için güçlü kahramanlar toplayın!

NOT: Rise of Empires ücretsiz indirilebilir ve oynanabilir, ancak uygulama içi ürün satın alımları ve diğer hediyeler sunar. Uygulama içi satın alımlar, cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakılabilir.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir