Robbery Bob 1.18.38 Apk İndir

0
(0)

Suç Hayatını geride bırakmak isteyen kahramanımızın hikayesine gözatacaz. Bu durumdan kurtulmak için gerekli tüm görevleri yapmanız gerekiyor. Robbery Bob apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

robbery bob 1 18 38 apk

Robbery Bob Apk Açıklaması

The Man of Steal ile tanışın…
Yollarını değiştirmeye niyetlenen talihsiz hırsız Bob olarak oynayın. Ne yazık ki Bob için, suç hayatından çıkmasına izin verilmeden önce son birkaç işe zorlanacak.

• SÜPER HIZLI
Her aşamada ganimet toplarken güvenlik görevlilerinin, sakinlerin ve uyuyan buldozerlerin yanından gizlice geçin . Bazı dar alanlarda saklanmak ve tespit edilmekten kaçınmak için ninja benzeri becerilerinizi kullanın.

• KOMŞU GİDİYOR
Yapışkan parmaklı görevleriniz sizi yerel bir mahalleye, Şehir Merkezine ve hatta bazı gizli laboratuarlara götürecek. Her birinde bir mükemmeli yakalayabilir misin?

• KALBİNİZİ ÇIKARIN
Bob, gizli belgelerden eski kıyafetlere ve her zaman bulunması zor olan TV uzaktan kumandalarına kadar her şeyi çimdiklemek zorunda kalacak!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir