Ronin: The Last Samurai APK + MOD (Zayıf Ve Aptal Düşman) v1.19.420

5
(1)

Samuraylar Japonya’dan gelen efsanelerdir. Eski zamanlarda yaşadılar ve son derece tehlikeli samuray oldukları biliniyor. Ronin: The Last Samurai, silahların çok güçlü olmadığı Samurayların görkemli çağını yeniden yaratıyor. Sadık bir samurayın şiddetli savaşları, nefreti ve intikam yolculuğu.

Ronin-The-Last-Samurai-APK-Mod

Ronin: The Last Samurai Apk Açıklaması

Ronin: The Last Samurai’da öldürülen savaş ağasının intikamını alan sadık bir Samuray rolünü oynayacaksınız. Samuray, bunun arkasında kimin olduğunu bulacağına ve yaptıklarının bedelini kendisine ödeteceğine yemin etti. Aynı zamanda tüm kötü adamları ve yoluna çıkanları kesmek için kılıcını kullanacak.

İntikam yolculuğu uzun ve zorludur. Sık ormanlardan, yüksek dağlardan, savaşla boğuşan kırsal alanlardan geçeceksiniz. Her yerde ilerlemeye devam etmek için yenmeniz gereken tehlikeli düşmanlar vardır.

Ronin: The Last Samurai’daki senaryo oldukça gevşek. Oyunda çok fazla metin yok, çoğunlukla sadece kışkırtıcı düşman satırları ve oyun talimatları var. Ancak, seviyeler yakından ilişkilidir. Askerler, generaller ve bir Japon imparatorluğunun en iyi kasapları da dahil olmak üzere düşman giderek güçlenir.

Samuray yeteneklerini ve gücünü geliştirir

Düşmanınızın gücü giderek artarken, ona yeni beceriler öğreterek Samuray’ın yeteneklerini de geliştirmelisiniz.

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir