Scary Teacher 3D 5.8.2 Apk İndir

5
(1)

Bir Öğretmeni sinirlenmesi ve bunun üzerine yapması gereken görevlerle dolu, görselliği ve içeriğiyle beğeni toplamış bir oyun. Scary Teacher 3D apk dosyasını indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

scary teacher 3d 5 8 2 apk

Scary Teacher 3D Apk Açıklaması

Hikaye, dahi bir kız ve onun en kötü lise öğretmeni hakkındadır. Korkunç Öğretmen çocukları tehdit ediyor, fiziksel ceza veriyor ve bazen çocuklara işkence ediyor. Şimdi, bu korkutucu öğretmen komşunuz olarak taşındı ve siz onu korkutarak ona bir ders vermeye karar verdiniz.

İdeal intikam nedir? “Ürpertici Öğretmen” i çeşitli aktiviteler yaparak ve gözaltına alınan evcil hayvanları bırakarak korkutma zamanı. Görevleri / görevleri yakalanmadan ve ayrılan süre içinde tamamlamalısınız.

Genellikle Bayan T olarak bilinen Korkunç Öğretmen, ev 15 odadan oluşuyor ve her odada çözülmemiş bir gizem var. Kurban çocukların fotoğraflarını, tehdit altındaki evcil hayvanları, Çikolatalı keki ve Çikolataları kurtaracaksınız. Şaşırtıcı bir şeye sahip olan “BASEMENT” olduğunu da unutmayın.

Oyun Özellikleri şunları içerir:
1. Açık dünya tarzı interaktif ev
2. Çözülecek 15 Farklı Oda ve Gizem
3. Korku temaları ancak her yaştan çocuk için uygundur
4. Kolay Kontroller

Bu “Korkunç Öğretmeni” ne kadar uzun süre yenebileceğinizi görelim: En çok beklenen ve en ateşli olanın tadını çıkarın.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir