School Days 1.24 Apk İndir

0
(0)

Bir hapishanenin kapatılıp okul olarak yeniden kullanılması ile başlayan bu oyunda, okullarda yaşanan olayları göz önüne alarak sizlerin okulda hayatta kalması üzerne kurulu bir oyun. School Days apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

School Days 1 24 apk

School Days Apk Açıklaması

Sınıftaki en popüler çocuk – şimdi 10 MİLYONdan fazla indirmeyi kutluyor!

Hapishane kapandı ve bir lise olarak yeniden açıldı, ancak hayatta kalma ve gelişme mücadelesi aynı kaldı! Her günün her saatini gerçek zamanlı olarak yaşayın – sabahları yataktan kalkmaktan derslerle dolu bir zaman çizelgesine, interaktif malzemelerle dolu bir şehri keşfederken. Her sınıftan bilgi toplamak, mezun olmanız gereken notlara doğru ilerlerken 10 farklı konuda gerçek soruları yanıtlamanıza yardımcı olur. Ancak, koridorlarda yürüyen 100’den fazla öğrenci arkadaşıyla, eşit derecede önemli bir popülerlik yarışması, günlerinizin eğlence mi yoksa korku mu dolu olduğuna karar verir.

Oyun çoğunlukla ücretsiz oynanmasına rağmen, reklamları kaldırmak ve okulu kendinize ait hale getirmek için “Özel” bir eğitime yükseltebilirsiniz – kendi yarattığınız bir öğrenciden başlayarak ve değişikliklerinizi 10 sınıfın yanı sıra öğretmenler ve siviller. Özel öğrenciler, siz hazır olana kadar asla bitmeyen daha sürekli bir deneyimden de yararlanır.

TEMEL KONTROLLER:
Oyun içi eğitimler daha derinlemesine açıklar, ancak temel kontroller şu şekildedir:
A = Saldırı (tek başına düşük hedeflemek için, yüksek hedefleme yönü ile)
G = Yakala
R = Koş
P = Toplama / Düşürme (fırlatma yönü ile)
T = Alay (sahne ile etkileşim)

DİĞER KONTROLLER
– Güçlü bir saldırı başlatmak için ATTACK ve RUN’a birlikte basın.
– Farklı hareketleri tetiklemek için (Güreş Devrimi’nde olduğu gibi) herhangi bir yönde (veya hiçbiri) herhangi bir düğmeye basın.
– Küçük bir nesneyi ateşe vermek için RUN ve PICK-UP düğmelerine birlikte basın (bu, daha sonra büyük bir nesneyi ateşe vermek için kullanılabilir).
– Daha fazla seçenek için oyunu duraklatmak üzere saate veya sağlık ölçere dokunun.
– Sohbetleri hızlandırmak için konuşma balonlarına dokunun.

PERFORMANS
– Cihazınızın “Nüfus” seçeneğini düşük tutmayı göz önünde bulundurarak çok sayıda karakter göstermekte zorlandığını fark ederseniz.
– “Kare Hızını Hızlandır” uyku için iyi performans gerekir, bu nedenle “Saati Hızlandır” ayarında bırakmayı düşünün.
– Diğer özelliklerin tonunu azaltmak için “Ekran” seçeneklerine gidin.

apk indir
apk indir
apk indirBu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir