Shadow Fight 2.10.1 Apk İndir

0
(0)

Hem RPG Hemde Kalsik Dövüş Oyununu karışımı olan bu oyunu oynarken keyif alacağınızı düşünüyoruz. Shadows Fight 2 apk Dosyasını indirip hem bilgisayarınızdan hemde mobil cihazınızda oynayabilirsiniz. Oyunu en altta bulunan apk oyun indir butonu ile indirebilirsiniz. iyi eğlenceler.

Shadow Fight 2 10 1 apk

Shadow Fight 2 Apk Açıklaması

Facebook’ta 40 milyon kullanıcıyla hit olan ünlü

Shadow Fight 2’nin devamı, RPG ve klasik Dövüşün heyecan verici bir karışımı. Bu oyun, karakterinizi sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleriyle donatmanıza izin verir ve düzinelerce gerçekçi animasyonlu Dövüş Sanatları tekniği içerir! Düşmanlarınızı ezin, iblis patronları aşağılayın ve Gölgeler Kapısı’nı kapatan kişi olun. Zafere giden yolu tekmelemek, yumruklamak, zıplamak ve kesmek için gerekenlere sahip misiniz? Öğrenmenin tek bir yolu var.

– Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı derecede gerçekçi ayrıntılarla işlenen destansı savaş sahnelerine dalın .
Özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış yepyeni bir dövüş arayüzü sayesinde düşmanlarınızı nefis sezgisel kontrollerle mahvedin.
Sürükleyici, ilgi çekici bir hikayeye sahip bu aksiyon dolu, adrenalin yüklü savaş RPG’sinde tehditkar iblislerle dolu altı farklı dünyada yolculuk edin .

– Dövüşçünüzü destansı kılıçlar, nunchacku, zırh kıyafetleri, büyülü güçler ve daha fazlasıyla özelleştirin .
apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir