Shadow of Death APK + MOD (Sınırsız Para) v1.101.0.0

5
(1)

Bu oyunların cazibesi her zaman pazarın en tepesindedir. Bir dizi yayın öncesi oyunun başarısından sonra, Zonmob Game Studio’nun yayıncısı bu gişe rekorları kıran aksiyon oyununu oyun topluluğuna resmi olarak yayınladı. Oyun, çekici oyun ve ambiyans koyu renk özelliklerinin bir birleşimidir. Cevaplanmamış gizemleri bulmak için şimdi Shadow of Death’e katılın.

Shadow Of Death

Shadow of Death Apk Açıklaması

Yepyeni bir Dark Fantasy Epic

Shadow of Death: gölge dövüşü tarzında şövalye oyunu. Savaşın gölgesine karşı birleşin ve kayıp krallığı kurtarın. Şimdi gölgeyle savaşın!

Hareket halindeyken sürükleyici, cep boyutunda bir fantezi aksiyon RPG’si oynayın! Mobil oyunun sınırlarını zorlayan Shadow of Death, deneyimlemek için internete ihtiyaç duymayan çevrimdışı bir şövalye oyunudur. Oyuncular, düşmanca karanlık bir dünyayı fethetmek için 4 benzersiz gölge şövalyesi, birden fazla oyun stili ve bir sürü nadir zırh seti arasından seçim yapabildikleri için istediğiniz şekilde savaşın.

O kara kılıcı kamçılayın, birkaç yoldaş toplayın ve gölgeleri bugün kesin!

Çöp Adam Gölge Savaşçısı

Çöp Adam gölge dövüşçünüzü seçin ve sağlam bir beceri ağacına ve sonsuz savaş denemelerini ve kişiselleştirmeyi teşvik eden derin envanter sistemine dalın. Hatta devasa bir zırh giymiş genç bir çocuğun ruhuna sahibiz, başka hangi çevrimdışı şövalye oyunları bunun üstesinden gelebilir?

Shadow Legends Tarzında Karanlığı

Fethedin Klasik dövüş oyunlarından ve modern aksiyon RPG oyunlarından ilham alan gölge savaşı, sihir ve silah tabanlı hack and slash oyununun yüksek oktanlı bir karışımıdır.

Sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü, savaş stratejilerini belirlemek ve düşmanları mahvetmek için farklı seçenekler sunar. Özel gölge savaş sistemine her oyuncu erişebilir, ancak en sert aksiyon RPG oyunu hayranlarını tatmin edecek kadar derin. Ne için bekliyorsun? O gizemli karanlık kılıcı kap ve karanlığa dal!

Yıkılmış Güzel Bir Dünya

Yepyeni bir animasyon sistemi ve grafik motoru tarafından yönlendirilen oyuncular, “Bunun bir konsol oyunu olmadığına inanamıyorum” diyecekler. Bu doğru, bu oyun çok güzel görünüyor! Mobil oyunlar için optimize edilen Aurora’nın gotik fantastik dünyası, dudak uçuklatan büyülü efektler ve destansı dövüş sahnelerini hayata geçirmek için benzersiz bir şekilde gölgelendirilmiştir.

Her Yerde, Her

Zaman Oynayın Cep boyutundaki aksiyon RPG oyunlarında “cebi” koyduk! Shadow of Death: Dark Knight çevrimdışı bir şövalye oyunu olduğundan, devam etmek için özelleştirilebilir bir kara şövalye seçin ve gölge savaşının heyecanını her yerde, her zaman yaşayın. Gölge dövüşçünüzü oynamak için çevrimiçi olmanıza gerek yok.

Gölge Evrenine Meydan Oku

Gölge canavarlarını yenmek artık onu kesmiyorsa, gölge dövüşünüzü çevrimiçi yapın! Arenadaki diğer oyuncularla gölge savaşında nihai üstünlük için yarışın.
Çöp Adam gölge savaşı yükseliyor, meydan okumayı kabul edecek misin? Bu gölge dövüşü oyununu şimdi oynayın!

apk indir
apk indir
apk indir

Oyunun Kurulumu


Oyunun Dosyasını Bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra oyunun açmak için seçelim.
  • eğer bilgisayara kuracaksanız çift tıklayıp emilatör sayesinde oyunu açabilirsiniz.
  • telefon yada tablete yüklemek istiyorsanız indirilenler klasörünün içinden indirdiğiniz oyun dosyasını açmanız yeterlidir.

Oyunu kurduktan sonra oyunu açalım ve gerekli bilgiler ile giriş yapalım.

Oyun içindeki gerekli bölümlere bakarak sınırsız can, sınırsız para veya oyuna ait paranızın sınırsız olduğunu, oyunda kilitli bölümler varsa ise onların açıldığını göreceksiniz.


UYARI : Oyunun kurulumunu hatalı yaparsanız bu eklentileri göremeye bilir yada oyunu açamaya bilirsiniz. böyle bir durumda oyunu tamamen kaldırıp belirttiğimiz işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Bilgilendirme


Sitemizdeki tüm oyunlar internet üzerinden 60 adet virüs programı ile taranıp sizlere sorunsuz ve virüssüz olarak sunulmaktadır.

  Oyunlar Hakkındaki Düşünlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

istediğiniz bir oyun var ise bunu yorumlar bölümünden yazarsanız sizlere en kısa zamanda geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir