Shadowgun War Games 0.5 apk indir

5
(1)

Taktik savaşlarının ön planda olduğu aksiyon dolu bir oyun. 5’erli gruplar halinde savaşabildiğiniz ve içeriğinde bir çok kalraman bulunan bir oyun.Shadowgun War Games apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Shadowgun War Games 0 5 apk

Shadowgun War Games Apk Açıklaması

Olağanüstü grafikler ve yoğun PvP (Oyuncuya karşı Oyuncu) 5v5 savaşları ile taktik çok oyunculu FPS (Birinci Şahıs Nişancı). Klasik Capture the Flag için stratejinizi geliştirin veya Team Deathmatch’te yanan tüm silahları kullanın. Yoğun çok oyunculu haritalar ve modlarla Shadowgun War Games, mobil cihazlarda en iyi PvP deneyimidir!

OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ KONSOL KALİTESİNDE FPS
Taktiksel Birinci Şahıs Nişancı aksiyon nişancı oyunu, olağanüstü grafikler, özelleştirilebilir kontroller, ayrıca sesli ve yazılı sohbet! Herkesin mobil cihazlarında gerçekten rekabetçi bir savaş deneyimi yaşayabileceği, hareket halindeyken kolay FPS çok oyunculu nişancı oyunu.

MUHTEŞEM HARİTALAR VE HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARI
Shadowgun Evrenindeki arenalarda, haritalarda ve benzersiz etkinliklerde dünya çapındaki oyunculara karşı savaşın.

KOLAY KONTROLLER
Yeni başlayanlar için eğlenceli ve erişilebilir ve zorlu oyuncular birçok zorluk bulacak. Capture the Flag ve Team Deathmatch oyun modlarında herkes yarışabilir!

EŞSİZ KAHRAMANLAR VE YETENEKLER
Savunma oyuncuları için Blink ve Shield’den daha agresif taktikler için Berserk moduna. Kahramanınızı benzersiz görünümler, ifadeler, takılar, çıkartmalar vb. İle özelleştirin.

REKABETÇİ OYNANIŞ
Savaşta beceri ve stratejiyi ödüllendiren Çok Oyunculu PvP FPS. Bu ücretsiz çok oyunculu PvP First Person Shooter oyununda takım taktikleri zaferi garantileyecek.

GÜNCELLEMELER VE ÇEŞİTLİLİK
Düzenli güncellemeler, heyecan verici yeni kahramanların, oyun modlarının, etkinliklerin, görünümlerin ve ifadelerin gelişiyle Shadowgun Savaş Oyunları PvP deneyimine daha fazla seçenek ve karmaşıklık katacak. Mobil oyunun geleceği Savaş Oyunları!

DİKKAT TÜM OYUNCULAR! Oyunu geliştirmemize yardımcı olacak geri bildirimlerinizi duymak isteriz. Geri bildirim bırakmak için burayı ziyaret edin: https://support.madfingergames.com/hc/en-us

Not: Shadowgun War Games – Online PvP FPS oynamak için internet bağlantınızın olması gerekir.

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir