Sonic Dash – Endless Running & Racing Game 4.15.2 Apk İndir

5
(1)

Sonic oyununu bilmeyenimiz yoktur. oyun koşu mantığıla yapılmıştır. Sonic Dash – Endless Running & Racing Game apk dosyasını  apk oyun indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Sonic Dash Endless Running Racing Game 4 15 2 apk

Sonic Dash – Endless Running & Racing Game Apk Açıklaması

Bu eğlenceli, ücretsiz sonsuz koşucu oyununda nefes kesici 3D ortamlarda koşarken, atlarken, zıplarken ve dönerken Sonic the Hedgehog olarak yarışın. Bu ücretsiz, hızlı ve çılgın sonsuz koşu oyununda zorlu engelleri aşarken üstünden ve altından koş!

SONIC
SEGA’nın ilk sonsuz koşu oyununda Sonic the Hedgehog ile hızlı koşun! Bu hızlı ve havalı kirpi ile ne kadar uzağa koşabilirsiniz? Daha uzağa, herkesten daha hızlı koşmak için Sonic’in süper koşma güçlerini kullanın!

DASH!
Sonic’in süper hızlı koşmanıza ve yolunuzdaki engelleri yok etmenize olanak tanıyan inanılmaz hızlı koşma hareketini serbest bırakın! Bu en iyi ücretsiz sonsuz koşu oyununda yarış ve destansı parkurlarda koş.

MUHTEŞEM KOŞU YETENEKLERİ
Tehlikeleri atlatmak, engelleri aşmak ve döngüsel döngülerin etrafında hızlanmak için Sonic’in süper hızlı, all star koşu güçlerinden yararlanın. Ayrıca, Sonic’in yıkıcı homing saldırısını kullanarak düşmanlarla savaşın!

MUHTEŞEM YARIŞ GRAFİKLERİ
Sonic’in güzel detaylara sahip dünyası, bu ücretsiz, eğlenceli sonsuz koşucu oyununda en iyi şekilde telefonunuzda ve tabletinizde görünüyor! Sonic’in dünyasında sonsuz inanılmaz yarış kursları boyunca yarışarak saatler geçirin.

ÇOKLU KARAKTERLER
Güçlerinizi birleştirin ve Sonic’in Tails, Shadow ve Knuckles dahil arkadaşlarından biri olarak koşun. En sevdiğiniz koşucuyu seçin ve bu süper hızlı, all star sonsuz koşucu oyununda yolunuzu açın.

EPIC BOSS SAVAŞLARI
Sonic the Hedgehog’un en büyük rakiplerinden ikisi, aşağılık Dr.Eggman ve Sonic Lost World’den yıkıcı ölümcül Zazz’a karşı koşun ve yarışın! Bu kötü adamları çok geç olmadan yok etmek için Sonic’in tüm çevikliğini ve hızını kullanın!

GÜÇLENDİRİCİLER
Daha fazla koşmanıza yardımcı olmak için çalışan en iyi güçlendiricilerin kilidini açın, kazanın veya satın alın. Sonic ile bir sonraki yarışınızda bir adım öne geçmek için kafa vuruşlarını, kalkanları, halka mıknatısları ve benzersiz yarış puanı güçlendiricileri kullanın!

KOŞMAYA DEVAM EDİN
İlk sonsuz koşucu oyununda Sonic ile ne kadar çok koşarsanız ve yarışırsanız daha fazla ödül kazanın ! Benzersiz görevleri tamamlayarak puan çarpanınızın seviyesini yükseltin veya Günlük Görevleri tamamlayarak ve Günlük Döndürme oynayarak Kızıl Yıldız Yüzükleri ve Knuckles ve Shadow gibi ek karakterler gibi harika ödüller kazanın.

SEGA’dan Sonic Dash sonsuz koşucu oyununu bugün ücretsiz indirin ve Sonic the Hedgehog’un harika dünyasında koşun! En iyi koşucuları toplayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün! SEGA’nın bu ücretsiz Sonic the Hedgehog sonsuz koşucu oyununda ne kadar hızlı ve uzağa koşabilirsiniz? En iyi ücretsiz sonsuz koşucu mobil oyununu 3… 2… 1’de oynamaya hazır olun .. KOŞ!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir