Stickman Legends 2.4.85 Apk İndir

5
(1)

Adında da anlaşılacağı gibi farklı bir aksiyon oyunu. karakterini seç lvl al ve bölümleri geçerek yeni kıyafet eşyalara eriş. Stickman Legends apk oyununu indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Stickman Legends 2 4 85 apk

Stickman Legends Apk Açıklaması

Stickman Legends, stickman oyununun oynaması ücretsiz bir gölge dövüş stili, harika bir aksiyon, rol yapma oyunu (RPG) ve oyuncuya karşı oyuncu (PvP) kombinasyonudur.
Kahramanca gölge savaşına dalın, destansı bir fantezi savaş gölgesine getirileceksiniz, birçok acımasız düşmana, kötü canavarlara ve güçlü patronlara karşı yüzleşmelisiniz.
Stickman Legends World’ün en büyük stickman gölge savaşçısı olmaya hazır olun ve Shadow’da ustalaşın!

▶ STICKMAN MÜCADELE OYUNLARINDA EFSANEVİ SAVAŞIN GÖLGESİ
Her gölge savaşında, kendinizi karanlık dünyayı fethetme yolculuğuna çıkan ve tehlikeli canavarlar liginde savaşmak zorunda olan bir kara şövalye olarak gizleyin .
Düşmanları ezin, fantezi dünyasını Gölge Savaşlarından kurtarmak için nihai dövüş oyunlarında kötü patronları aşağılayın!

▶ STICKMAN GÖLGE SAVAŞÇILARININ ÇEŞİTLİ SINIFLARINI TOPLA:
Pek çok gölge savaşçısı arasından seçim yap: Aslan Yürekli Kılıç Ustası, Efsanevi Gölge Savaşçısı, Güçlü Zindan Muhafızı, Elit Okçu Avcısı, Güçlü Büyücü, Gölge Avcısı.
Tek yapmanız gereken, güçlü stickman shadow dövüşçülerinizi dövüş sanatları ile eğitmek ve Shadow of War’daki tüm canavarları kurtarmak.

▶ ULTIMATE ITEMS VE GÜÇLÜ BECERİLERİN BİR TONU
Şaşırtıcı aksiyon RPG çöp adam dövüş oyununda gölge savaşçınız için birden fazla yükseltmeyi özelleştirmenin keyfini çıkarın.
En tehlikeli canavarlara karşı savaşmak için, dövüşçünün başlangıçtakilerden daha güçlü silahlara ihtiyacı olabilir. Harekete geçin ve karanlık dünyayı yakın!

▶ KÜRESEL STICKMAN EFSANELER SIRALAMASI
Akıllı ve yetenekli bir şekilde savaşarak seçkin gölge savaşçınızı zirveye taşıyın.
Diğer oyuncuların karakterlerine meydan okuyun ve bu muhteşem çöp adam gölge dövüşçülerini Arena’daki En İyi 100 Liderlik Tablosunda bir yere götürün.

▶ MUHTEŞEM TASARIM, ETKİ VE GRAFİKLER
Stickman Legends’ın büyüleyici grafik ve ses efektlerine hayran kalacaksınız.
Kara şövalye olun, kara kılıcı kapın ve destansı gölge savaşında canavarları bir bakışta yok edin!

apk indir

Apk Oyunlar Bilgisayara Nasıl Kurulur

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir