Stickman Party 2.0.3 Apk İndir

1
(1)

Çöp Adam oyununa farklı bir bakış açısı kazandıran bir oyun. Stick Man Apk indirmek için aşağıda yer alan içerik bilgilerini inceleyebilir ve en altta bulunan apk oyun indir butonu ile bilgisayarınıza ve cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Stickman Party 2 0 3 apk

Stickman Party Apk Açıklaması

Stickman Party, tek oyunculu / yerel çok oyunculu oyunların bir koleksiyonudur; tek oyunculu oyunlar, 2 oyunculu oyunlar, 3 veya hatta aynı cihazda (tabletin akıllı telefonu) 4 oyuncuya kadar çok sayıda oyuncu için oyunlar dahildir. Çöp adam oyunlarında kurallar çok basit. İnternet / Wi-Fi olmadan oynayabilirsiniz, çünkü bu oyun çevrimdışı, yerel çok oyunculu, bir tanede oynanabilir.

Bir, iki veya daha fazla oyuncu için bu eğlenceli çöp adam parti oyunları, bir grup arkadaş için yollarda, partiler, ilk buluşmalar ve karı koca, çocuklar ve ebeveynler, erkek ve kız kardeşler için mükemmeldir.

Stickman Partye arkadaşlarla aynı cihazda oynamak çok eğlenceli. Ne kadar çok insan birlikte oynarsa, o kadar eğlenceli olur, ancak etrafta oynayacak kimseniz yoksa, arkadaşlarınızla oynadığınızda daha sonraki zaferleriniz için becerilerinizi geliştirmek için bir oyuncu için tek başına da oynayabilirsiniz.

Eşsiz kurallara sahip Party Stickman koleksiyonundaki oyunların bir parçası, ancak ünlü mobil hitlerin yeniden yapımı da var. Tabii ki, çılgın göreve uyarlanmışlar, böylece bir ekranda iki, üç ve 4 oyuncu için birini oynamak rahat olacak. 

Örneğin:

  1. 1,2,3,4 oyuncu için Çöp Adam Koşusu
  2. Çok Oyunculu Tanklar
  3. Futbol (futbol)
  4. Mikro araba ralli yarışı
  5. Çöp Adam çatışması
  6. topu zıplatın•
  7. Renkleri boyayın

Düzenli olarak yeni mini oyunlar ekleniyor. Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve arkadaşlarınıza oyundan bahsedin!

=======
Özellikler
=======
1) Basit tek dokunuşla çalıştırma, tek tıklama
2)Tek bir cihazda 4 oyuncu oynayabilir.
3)30 farklı oyun
4)Arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun
5)Ücretsiz oynayın

Oynadığınız için teşekkürler!

apk indir
apk indir
apk indir

Bu Oyunu Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir